Lime Odyssey

Yazar: »


Bilgisayar Oyunları forumunda bulunan Lime Odyssey konusunu görüntülüyorsunuz...

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.

Lime Odyssey

Mesajgönderen gnrl_omar9 » 12-03-2011 11:51

GamePlay Video

Aeria Games, Sirius Entertainment'ın oyunu olan "Lime Odyssey"i gelecek yıl Kuzey Amerika'ya ve Avrupa'ya getireceğini duyurdu. "Lime Odyssey" Nisis adlı fantezi dünyasında geçen bir MMORPG. Bu oyunda oyuncuların amacı harabe halindeki alemleri kayıp "Lime" parçalarını bularak düzeltmek. Sirius Entertainment yeni bir şirket olabilir ama çalışanlar eski Gravity çalışanları ve Ragnarok Online çekirdek geliştiricileri. Oyunun kapalı betası 2011'in 2. çeyreğinde test için piyasaya sürülecek, open beta ise aynı yılın ilerleyen vakitlerinde oyunseverlerle buluşacak.

Aeria Games announced that it’s bringing Sirius Entertainment’s debut title — Lime Odyssey — to North America and Europe next year. Lime Odyssey is an MMORPG based in the fantasy world of Nisis, where players embark on a journey to restore the ravaged realms by searching for the lost “LIME” pieces. Sirius Entertainment might be a new company, but the people behind it are experienced ex-Gravity employees and core developers of Ragnarok Online. The game’s closed beta test is due in Q2 2011, with the live launch scheduled later in the same year.

Resim
Resim
Resim
Resim
Paylaş:
gnrl_omar9
Slow Friend
Slow Friend
 
Mesajlar: 18
Kayıt: 23-01-2011 18:03

Dön Bilgisayar Oyunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron