Operation 7 (Yeni Nesil Gerçekci Online Fps Oyunu)

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.
hellboy3737
New Friend
New Friend

Operation 7 (Yeni Nesil Gerçekci Online Fps Oyunu)

Mesaj gönderen hellboy3737 »

Merhaba arkadaşlar size Operation 7 yi tanıtıcam biraz yeni bir oyun efekler ve silahlar çok gerçekci.Oyunun birebir çalıntısını combat armsta görebilirsiniz ama orjinali budur silah modifikasyonları ve gerçekcilik combat armstan kat kat yüksektir bu oyunda.Çok detaylı silah modifikasyonu yapabilirsiniz.Neredeyse tüm silahlar var.
Ayrıca Silah modifikasyonları ve karakter düzenlemekte bir o kadar gercekci ve ayrıntılı.Örneğin basitbir MP5K yapmaktansa ona susturucu dürbün dibcik namlu takarak geliştirebilirsiniz en iyi silahı elde etmek sizin elinizde.
Level atlamak oldukça kolay ve hırs isteyen bir olay oyuna ilk başladığınızda 30 bin goldla başlıyorsunuz bu oldukça iyi bir para bunu oyunu oynadıkça ne kadar büyük bir rakam oldunu anlarsınız.
Şimdi gelelim oyunun ekran görüntülerine;

Gelelim oyunu nasıl temin edebiliceğinize Resmi sitesi olan http://op7.netgame.com Free Singup diyerek üye olun ve oyunu indirin.Hepsi bu kadar mutlaka deneyin ben çok beğendim.
slmfrkn
New Friend
New Friend

Re: Operation 7 (Yeni Nesil Gerçekci Online Fps Oyunu)

Mesaj gönderen slmfrkn »

Yanlış biliyorsun combat arms ı 3 yıldır oynuyorum çalıntı felan deil çalıntı olsaydı en çok oynanan online fps oyunu olmazdı.