LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SİZDEN RETWEET BEKLİYOR !

Yazar: »


Aktüel forumunda bulunan LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SİZDEN RETWEET BEKLİYOR ! konusunu görüntülüyorsunuz...

Güncel haberler ve olaylar

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SİZDEN RETWEET BEKLİYOR !

Mesajgönderen yesim_reel » 23-08-2011 14:09

Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahiplerine yardım eden 212 AVM ailesi LÖSEV ile birlikte bir ilke daha imza atıyor! 11 ayın sultanı Ramazan ayında sosyal medya kanalları üzerinden anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor. 212 İstanbul Power Outlet resmi Twitter sayfası üzerinden gerçekleştirilen kampanyada günün #ramazansepeti konu başlıklı iletisi belirli bir RT (retweet) sayısına ulaştığı anda LÖSEV çatısı altında ihtiyaç sahiplerine 212 İstanbul Power Outlet’in ramazan sepetleri ulaştırılıyor.
Siz de destek olmak ve LÖSEV ailesine yardımlarınızı ulaştırmak isterseniz twitter üzerinden yapacağınız RT ler ile katkı yapmış olacaksınız.

http://twitter.com/#!/212istanbulavm/st ... 3465117696


Resim
Paylaş:
yesim_reel
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 04-06-2011 16:58

Re: LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SİZDEN RETWEET BEKLİYOR !

Mesajgönderen ceherbey » 17-10-2011 06:51

biraz saçma gibi twitter'da follow yapmakla nasıl bir katkısı olabilir ki ? Bence burada reklam kokusu var
ceherbey
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 3
Kayıt: 16-02-2011 00:32


Dön Aktüel

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.