Sevmeden YaŞanir Mi?

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
ilayda
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ilayda »

yaşanmaz elbette seveceksin önce yaşamayı seveceksin sonra insanları kuşları otları böcekleri herşeyi sevmeli insan sevdikçe seviliri çünkü
aşka gelince o harika duygu yoğunluğunu yaşamak lazım yanında ne kadar acı getirirse getirsin yaşanmalı
Kullanıcı avatarı
tenten1985
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen tenten1985 »

valla aşırı işkoliksen yaşanıyor aslında tabiki yaşanmaz ama kendinizi işinize kaptırırsanız ne aşkı düşünebiliyorsunuz nede başka bişey.
Kullanıcı avatarı
hayal_et
Slow Friend
Slow Friend

Re: Sevmeden YaŞanir Mi?

Mesaj gönderen hayal_et »

kurtadam5353 yazdı:İNSAN hiç sevmeden yaşayabilir mı bana biraz imkansız geliyor sizce?
sevgi olmadan olmaz ama sadece sevgi yeterli değil gibi ..
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Valla ben 2 senedir sevmeden yaşıyorum :D Ama her defasında bir sevgilim olsa da vs. vs. diyorum yani.
Ama sevgi illa biz kıza/erkeğe aşık olma anlamında değildir tabii ki. Etrafındaki her şeyi sevebilir insan. Sevgi, Allah'ın bize lütfettiği bir özelliktir. Sevgisiz bir insan, cd-rom'suz bir bilgisayara benzer :D
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

yasar ama kolay olmaz..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Barbarian666hun
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Barbarian666hun »

sevmeden yaşanır,hem de fıstık gibi yaşanır.hem sevgiyi,hem de nefreti unut.tüm duygularından arın.kendini sevmeye de çalışma,başkalarını sevmeye de çalışma.kendinden de nefret etme,başkalarından da nefret etme.iyisiyle,kötüsüyle,tüm duygular yüktür,gereksizdirler.akıl yeterli.soğukkanlılıktan daha değerli birşey yok.
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

sevmeden yaşanmaz ama tabi sevgiyi sadece aşk ve karşı cins olarak degerlendirmemek lazım doga hayvan bitki ve tüm insanlar bunları sevmezsek yaşayamayız.insanlar severse herşey daha düzenli olur etrafına artı eloktrot yayar
Kullanıcı avatarı
music_lowe
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen music_lowe »

Kendine zarar wermemek pahasına kimseye aşık olmamaya çalışırım..Bi kere oldum 2senedir çekiorm o bana yeter..tabikide hoşlanırsn ama ne bilim artık herşey saçma gelio bana..
[url=http://img55.imageshack.us/my.php?image=vvvvvvvvvvvvvvig1id8.jpg][img]http://img55.imageshack.us/img55/4396/vvvvvvvvvvvvvvig1id8.th.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

sevmek diyerek hoşlanmayı ve aşık olmayı kastediyosanız bunu 1 defa yaşamak bile insana yeter
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Yaşar tabi ki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir