Arkadaşınızımı seçerdiniz yoksa aşkınızımı

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

aslında en doğrusunu sen düşünüyorsun. Ama ben arkadaşımı kaybetme riskini göze alamıyorum işte çünü benim için arkadaş daha özel bunun nedeni tamamen kişisel. Sonuçta bir bayanım, kendi çapımda bir alımım da var, bir sevgili her daim bulabilir insan,ama ben kolay arkadaş seçen biri değilim sorun bu. arkadaşım olacaksa aynoı frekanstan yayın yapmak gerkiyor. sevgilin olduğu zaman aradaki sevgi hoşlanma ya da her neyse sonuçta çıkarlar uyumsuzluğu tolore edebiliyor ama arkadaşlık zor yakalanan birşey hemcinsin olan ya da karşı cinsten olan aranızda hiçbir duygusal ve cinsel çıkar olmadan kafanın uyuştuğu anlaşabildiğin kişilerle birarada olmak daha zor. kadın erkek ilişkişlerinde aşk ta olsa çıkar vardır en azından kendini sevdirme beğendirme çabası vardır arkadaşın seni en sen halinle bilen kişidir. o yüzden o daha iyi anlayabilir.yani ben kişisel olarak böyle düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

arkadaşının samimiyetine sevgilinden daha çok inancın vardır her zaman. kavun değil insan dibini koklayamıyor, aşkına inandığın kişi yalancı da olabilir arkadaşını çiğnemeye değmeyecek biri de olabilir, sonra çift taraflı bir pişmanlık duyar insan ki bu büyük felaket olur.
Kullanıcı avatarı
MelanchoLia
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen MelanchoLia »

o yusden dedimya duruma gore degisir fikirlerim sonucta ikisinide kaybetmek istemem aralarinda tercih yapmak zor ama gerektiginde her iki tarafida savunurum biraz real bakmak lazim duygusal degil....Arkadaslar dediginiz gibi bi omur olabiliyor sevgili herzaman degisebilir ama kisiliginden emin oldugum yani sevdigim insani da ikinci plana atmam dogrusu...
[img]http://img354.imageshack.us/img354/8660/cvbrx5.gif[/img]
"Bildigim tek sey hic bir sey bilmedigimdir."

~Socrates~
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

hiç bir zaman duygusal olmadım. ama kavga durumu diyorsan evet orada haklı olanı tutarım, ya da ara bulmauya çalışırım. bazen arkadaşlar insanı sevgilisyle paylaşmak istemiyor, arkaddaşlarımın çevreremi daraltmaya çalışmasına müsade etmem. ama tecrübeyle de sabittir. hepsi gittiler, hiçbiri yok şimdi telefonları bile değişti sadece elimde o günkü bir kaç arkadaşım kaldı. çok mükemmel değiller belki her an satabilirler de ama en azında duygusal bir yıkım yaratmazlar.onları aşırı sevdiğim söylenemez ama yine de adı arkadaş. benim hayattan seçtiğim kişi, yoldaş.
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

bencede aşık olunca önceki arkadaşlara ayrılan zaman biraz kısıtlanıyor ve zaten öyle olmalıda ama eğer arkadaşlarını kırarak onların zamanını aşkına veriyosan bu yanlış bence ama aşka zaman ayırmak lazım her zaman
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

iyi de hayatta herşey aşk değil ki :D
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

değil tabiki
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Kim ne düşünüyorsa düşünsün, ama bu gibi bir durumda genelde aşk seçiliyor. Kimsenin arkadaşını tercih ettiğini görmedim..
Aşk başka birşey..
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

aşkı yaşamadığım için tam olarak doğru yanıdı veremem ama ikisi arasında kesinlikle bi seçim yapmazdım
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
kursatelacar
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kursatelacar »

böyle ask mi olurmus insan arkadasinin kardesine nasi asik olur ya Allah kimsenin basina wermesin ama bence bu cok yanlis ben bole bi aska yelken acmam..
Welcome To My World I am The Best ALAYINA REST:)