Sen Başkasını Sevsen de Seni Hala Seviyorum

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
yokki
Fast Friend
Fast Friend

Sen Başkasını Sevsen de Seni Hala Seviyorum

Mesaj gönderen yokki »

Merhaba ...Sana artık ne diye hitap edeceğimi bile bilmiyorum,kendi gururumu hiçe sayıp söylüyorum başkasını sevmene rağmen seni hala seviyor, hala istiyorum; sensiz geçen bunca zamana rağmen. Bu sevgi belki seni seviyorum demenin güzelliğinden, kim bilir belki de senin güzelliğinden? Bazı anlar olur ki şu koskoca dünyanın ortasında yapayalnız kalırım, düşünecek hiçbir şeyin kalmadığı, sevilecek birilerinin olmadığı, bir dünya. Nedendir yine bir şeylere ihtiyaç duyarım yani söylemesi benim için çok zor; sana ihtiyaç duyarım. Sonra seni aramaya koyulurum sağda-solda, yolda-izde....; dünyanın boş olduğunu görmeye başladığım zaman anlarım; seni aramanın anlamsız olduğunu, sonra ağlarım! Gözyaşlarım sensizliğe mi, dünyanın boş olduğuna mı bilmiyorum. Ruhumda sadece sevginin doldurabileceği bir boşluk oluşur...Sanırım ilacı bir adet üretilmiş bu boşluğun.(umarım bir numunesi daha vardır şu bomboş koca dünyada) Şimdi neredesin kiminlesin ne yapıyorsun bunları gerçekten bilmek isterdim. Kahretsin! Unutulduğumu düşündükce mahvoluyorum. AnlaMIyorsun değilmi. Bunları duysan -ki her zaman benden gelenleri kulağınla duydun- ne olurdu bir seferde kalbinle dinlesen, ne kaybederdin, sevilmenin güzelliğini paylaşarak yaşamak varken ne vardı ne vardı sanki alıp götüren seni. Umarım bensiz mutlusundur, mutsuzluğunu isteyemem. En çokta benimle mutlu olmanı isterdim. Belki de sana ümit ettiğim o mutluluğu veremediğim için şimdi nerede olduğunu bilmiyor, sensizlik içinde kıvranıp duruyorum. Ayrılık yolcu uğurlamak gibiydi, sakinliğim o yüzdendi belki de. Döneceğini ümit ettim durdum. Arkandan su dökmeyi unuttuğumda iş işten çoktan geçmişti. Hayat bunu öğretti bana; görmek için gözün yetersiz olduğunu, duymak için kulakların.... gerçekleri görmek için, duymak için aslında bir akıl birde kalbin yeterli olduğunu da öğretti..... Şimdi yanımda olsan ve sevgiliye söyleneceklerin en güzeli kalbimden düşürmediğim o iki kelimeyi sana haykıra haykıra söylesem SENİ SEVİYORUM desem, sende sadece buna gözlerinin güzelliği gibi kalbinden bir name yollasan ah ulan ah be ... ah ki ne ah Yine daldım sensizliğe aslında sensiz hiç olmadığımı sana anlatabilmek var ve yazdığım bütün yazıların iki kelime sonsuz satır olduğunu anlatmak var sana..... insan bunca sevilirde bunu nasıl görmez anlamak var. ayrıldığın günün acısıyla her gün bir önceki günü ararcasına kahroluyorum sesini özledim saçının teli ni özledim gözünün bebeğini küpelerini bile seni özledim seni özledim seni özledim seni sevdim sevgimsiz ne yapacaksın şu bomboş dünyada bilmiyorum Bir gün gelecek ben de terk edeceğim seni. Beni sensizlikten yakmayacak birini bulacağım elbet. Güzelliğini en çok fark edenin ben olduğumu anlayan biri olacak...
Kullanıcı avatarı
SeNSiZiM
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeNSiZiM »

Ayrılık yolcu uğurlamak gibiydi, sakinliğim o yüzdendi belki de. Döneceğini ümit ettim durdum.
eline saglik cok guzel :(
[color=#fffff5]][shadow=#ff0088][b][size=159]GiDi$iN SoNuMuN Ba$LaNGiCi oLDu....

SeN GiTTiN, BeN BiTTiM!...[/size][/color][/shadow][/b]
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

Bir başka sevgiliyi
Sevemem sevemem sevemem
Dudakların ne sıcak
Diyemem diyemem diyemem
Şu kalbi başkasına
Veremem veremem veremem
Bir başka sevgiliyi
Sevemem sevemem sevemem

O gül dudaklarını
Öpeyim öpeyim öpeyim
Güzel yanaklarını
Seveyim seveyim seveyim
Şu kalbimi sana ben
Vereyim vereyim vereyim
Bırak sana meleyim
Diyeyim diyeyim diyeyim

Erol Büyükburç
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
bmw3er
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen bmw3er »

Gürz yazdı:Bir başka sevgiliyi
Sevemem sevemem sevemem
Dudakların ne sıcak
Diyemem diyemem diyemem
Şu kalbi başkasına
Veremem veremem veremem
Bir başka sevgiliyi
Sevemem sevemem sevemem

O gül dudaklarını
Öpeyim öpeyim öpeyim
Güzel yanaklarını
Seveyim seveyim seveyim
Şu kalbimi sana ben
Vereyim vereyim vereyim
Bırak sana meleyim
Diyeyim diyeyim diyeyim

Erol Büyükburç
Gitti tüm romantizm :D
[img]http://img250.imageshack.us/img250/8512/turkiyeforumsigsy0.jpg[/img]

[glow=red][size=150][url=http://www.turkiyeforum.com/otomobil-dunyasi-vf43.html]Otomobil forumu için tıklayın...[/url][/size][/glow]
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Sevdazan »

bakın kim gelmiş
hemde bütün romantizmin gittiğini görerek
e o kadar hızlı geçersen:)
[b]***SEVGİ: ASIL KUDRETİN SAHİBİDİR***[/b]

[b]www.sevdazanca.tr.cc[/b]
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

Hayat bunu öğretti bana; görmek için gözün yetersiz olduğunu, duymak için kulakların.... gerçekleri görmek için, duymak için aslında bir akıl birde kalbin yeterli olduğunu da öğretti.....
ya yazmayın böyle şeyler depreşiyor birşeyler.. :wink: :)
...
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Gitti tüm romantizm
+1 ::
RaSGoN

Mesaj gönderen RaSGoN »

fetza yazdı:
Hayat bunu öğretti bana; görmek için gözün yetersiz olduğunu, duymak için kulakların.... gerçekleri görmek için, duymak için aslında bir akıl birde kalbin yeterli olduğunu da öğretti.....
ya yazmayın böyle şeyler depreşiyor birşeyler.. :wink: :)
bendende sana +1 :)
Kullanıcı avatarı
airstar
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen airstar »

Ben De Bİr Kiza Asik Oldum 17 Yasimdayim 1 Kere Ciktim Oda Sevdİgİm İÇİn Ama Artik Korkuyorum Ya Benİ Aldatirsa Dİye Ben 1 Kere Asik Oldum Daha Da Olmam Kolay Kolay Benİ Aldatirsa Naparim Dİye Cook Korkuyorum Bu Yuzden Artik AŞik Olmak Falan İstemİyorum Ama Hala Sevİyorum Off Offf
Kullanıcı avatarı
yokki
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yokki »

ne içimde seni unutmak gibi çaba var
ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar
ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm
ne de seni görmeye dayanacak kalbim var.....