vodafon smart2 (alcatel) youtube video sorunu

Yazar: »


Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan vodafon smart2 (alcatel) youtube video sorunu konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

vodafon smart2 (alcatel) youtube video sorunu

Mesajgönderen subran » 28-07-2013 02:20

Merhaba arkadaşlar,

Android telefonumda kulaklığı takıp wifi ile inretnete girdim
youtube den video seyredeceğim ama o sırada müzik çalar devreye girip listedeki şarkıyı da çalıyor video başlayınca müzik de başlıyor.

kulaklık çıkınca böyle bir sıkıntı yok. video sesini dışardan dinliyorum

bu sorun nasıl çözülür?

Teşekkürler.

Hayırlı forumlar
Paylaş:
subran
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 3
Kayıt: 16-07-2013 01:23

Dön Cep Telefonu Dünyası

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.