Numaramı turkcele taşımak istiyorum ama...

Yazar: »


Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan Numaramı turkcele taşımak istiyorum ama... konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

Numaramı turkcele taşımak istiyorum ama...

Mesajgönderen ndmky » 22-07-2010 19:36

Arkadaşlar turkcell e geçeceğim ama hat babamın üstüne onu da bayi ye götüremiyorum acaba onun kimliğiyle gitsem geçebilrmiyim turcell e ?
Paylaş:
ndmky
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 22-07-2010 19:28

Re: Numaramı turcelle taşımak istiyorum ama...

Mesajgönderen taNGo » 22-07-2010 23:21

Olmaz, hat sahibinin bizzat kendisi başvurması gerekiyor.
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3935
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden


Dön Cep Telefonu Dünyası

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron