Cep telefonunda 7 megapiksel devri

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Cep telefonunda 7 megapiksel devri

Mesaj gönderen Eternity »

ResimSamsung 5 megapiksel kameralı cep telefonunun ardından CeBIT’te tanıttığı dünyanın ilk 7 megapiksel kameralı cep telefonunu piyasaya sürdü. SCH-V770 model cep telefonu, bugüne kadar geliştirilen en yüksek çözünürlüğe sahip kameralı cep telefonu olma özelliğini taşıyor.

Kameralı cep telefonları piyasası özellikle 2004’de dünya çapında yaşanan patlamayla oldukça kızışan bir sektör haline geldi. Samsung şüphesiz bu sektörde özellikle yenilik konusunda sahip olduğu liderlik koltuğunu kolay kolay bırakacağa benzemiyor. 7 megapiksel çözünürlüğe sahip dijital kameralarla aynı kalitede çekim yapabilen V770, 3x optik ve 5x dijital yakınlaştırmaya sahip. Samsung V770 kullanıcılarına otomatik odaklama ve flaşlı çekim imkanı da tanıyor.

QVGA çözünürlüğündeki LCD ekranıyla V770’nin dahili hafızasına ek olarak 32 MB’lık MMCmicro flaş kartla beraber geliyor. Bir yüzü cep telefonu bir yüzü dijital kamera görünümüyle sıra dışı bir tasarıma sahip olan V770 *** player, kartvizit okuyucu ve 64 polifonik ses özellikleri de sunuyor. Ayrıca dikkat çeken bir diğer özellik olarak telefonun televizyona bağlanmasını sağlayan TV-Out dikkat çekiyor. V770’in ağırlığı 180 gram.

Kaynak: Hürriyetim
Kullanıcı avatarı
eRaN
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen eRaN »

bilgisayar ve c ep telefonu sektöründe teknolojiyi yakalamak gercekten çok zor her geçen gün yeni bir teknolojik ürün piyasaya sürülüyor kullanıcıda ne yapacagını sasırmıs durumda
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

bence biraz büyük ama telefonlarını kılıfta veya çantasın da taşıyanlar için harika bir alet
CyClopS and DeNToX
Kullanıcı avatarı
kursun34
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kursun34 »

İyide kardeşim.. 7 mp lik kamerası olan cep telefonumu bu yoksa telefon özelliği olan fotoğraf makinesimi... Bence fotoğraf makinesine daha çok benziyor :-)
Kullanıcı avatarı
abone
New Friend
New Friend

kameraman

Mesaj gönderen abone »

Bence kameramanlara bu makineden verseler daha iyi.Hem kameraman oldukları anlaşılmaz bazı durumlarda dayak yemekten de kurtulurlar. 8)
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bence de cep telefonu ayrı digital fotoğraf makinesi de ayrı alınır.Hiç yakışmamış bir telefona.
Dreams
Kullanıcı avatarı
cotyora
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen cotyora »

ARKADAŞLARA KATILIYORUM FOTOĞRAF MAKİNESİNE TELEFON MONTE ETMİŞLER
SewinG
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen SewinG »

vallai benim benim 256*lık mbytlık hafıza kartım bana yetiyor alimiyim ben:)
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

hafıza kartıyla pikselin ne alakası var sende :D
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]