En Kaliteli Cep Telefonu Markası

Yazar: »

Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan En Kaliteli Cep Telefonu Markası konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

En Kaliteli Cep Telefonu Markası

Mesajgönderen Eda_Aksoy » 11-02-2009 01:48

Arkadaşlar ben Sony Ericsson Z610i kullanıyorum fakat çıkarmadığı sorun kalmadı. Sony Ericsson kullanıcılarından birçok şikayet duyuyorum sıklıkla.
Bu konudaki görüşlerinz nelerdir merak ediyorum. Sonuçta elktronik dünyasında kullanıcı deneyimleri gerçekten önemli..
Saygılar.
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
Eda_Aksoy
Slow Friend
Slow Friend

Re: En Kaliteli Cep Telefonu Markası

Mesajgönderen sinanberki » 11-07-2011 09:51

Merhaba, Piyasadaki tanınmış markaların hepsi kaliteli, şu marka sorunlu diye birşey uygun olmaz bende sony ericsson kullanıyorum k850i 3,5 senedir batarya süresi bile kısalmadı,fakat bir süre önce düşürdüm cevaplama tuşu bozuldu.En iyi telefon kullanmaya alışık olduğunuz telefondur bence.İyi günler
sinanberki
New Friend
New Friend

Re: En Kaliteli Cep Telefonu Markası

Mesajgönderen Dogukan E. » 12-07-2011 17:18

BlackBerry'yi çok seviyorum . Çok güzel bence , tavsiye ederim . Çok özelleği var , gerçekte hoş bunlar .
Dogukan E.
New Friend
New Friend

Dön Cep Telefonu Dünyası

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.