Avea'ya geçmeye zorlama

Yazar: »


Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan Avea'ya geçmeye zorlama konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

Avea'ya geçmeye zorlama

Mesajgönderen efrasiyab81 » 26-12-2008 12:54

Türk Telekom personeli Turkcell hatlarını Avea'ya taşımak zorunda bırakılıyormuş. Çalışanlardan numarası başka isme kayıtlı olanlar bu durumdan yırtıyormuş. Ya böyle bir şeye 2000'li yıllarda nasıl göz yumulur. Birilerinin şu Telekom'a haddini bildirmesi gerekiyor.
Paylaş:
efrasiyab81
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 3
Kayıt: 17-10-2008 12:14

Mesajgönderen aslicanberksoy » 02-02-2009 11:38

Şu 2000'li yıllarda bu tip hurafelere nasıl inanabiliyorsunuz, önce bunu sorgulamak gerekir. birinci elden kanıtınız mı var? -miş'li geçmiş zamanlarla konuşarak, olayları gerçeğin ta kendisi gibi göstermek de ayrı bi mevzuu tabii.
Kullanıcı avatarı
aslicanberksoy
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 21-01-2009 12:48

Mesajgönderen nevesin » 02-02-2009 17:12

aslicanberksoy yazdı:Şu 2000'li yıllarda bu tip hurafelere nasıl inanabiliyorsunuz, önce bunu sorgulamak gerekir. birinci elden kanıtınız mı var? -miş'li geçmiş zamanlarla konuşarak, olayları gerçeğin ta kendisi gibi göstermek de ayrı bi mevzuu tabii.
bazen,ne yaparsan yap olmuyor
Kullanıcı avatarı
nevesin
Fast Friend
Fast Friend
 
Mesajlar: 198
Kayıt: 05-05-2006 21:37
Konum: antalya


Dön Cep Telefonu Dünyası

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.