Cep Telefonunda Projeksiyon Devrimi

Yazar: »


Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan Cep Telefonunda Projeksiyon Devrimi konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

Cep Telefonunda Projeksiyon Devrimi

Mesajgönderen TTN_Mobile » 13-10-2008 18:41

B]TTN mobile firması, üç sim kart teknolojisine destek veren TRIO 3 ve projeksiyon özelliği taşıyan PX500 modellerini CeBIT Bilişim Eurasia'da tanıttı.

TTN mobile PX500, projeksiyon özelliği sayesinde; toplantılarda sık sık sunum kullanan çalışanlara kolaylık saylayacak bir özelliği cep telefonuna taşıyor. Telefonun içinde bulunan sunumlar veya görüntüler, telefonun üst kısmındaki lamba sayesinde duvara veya perdeye yansıtılabiliyor. http://Www.SuperVitrin.Com TTN Mobile Online Satış adresi üzerinden de satışa sunulan TTN Mobile telefonları yoğun ilgi görüyor.

Resim

640x480 projeksiyon çözünürlüğüne sahip cep telefonu, aynı zamanda çift sim kart teknolojisini de destekliyor. Ayrıca 2 kameraya sahip olan PX500 4x optik yakınlaştıma yapabiliyor...

Online inceleme ve satın almak için http://Www.SuperVitrin.Com TTN Mobile Online Satış adresini ziyaret edebilirsiniz.
[/b]
Paylaş:
TTN_Mobile
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 1
Kayıt: 13-10-2008 18:36

Dön Cep Telefonu Dünyası

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.