Avea Kirmizi KuŞak

Yazar: »


Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan Avea Kirmizi KuŞak konusunu görüntülüyorsunuz...

Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

Avea Kirmizi KuŞak

Mesajgönderen AveaGencKusak » 22-02-2008 23:23

13 Aralık - 29 Şubat Tarihleri arasından web uzerindenöğrencilerin başvuruları alınacak.Başvurular, Avea yöneticileri tarafından yapılacak mülakatlar sonucunda degerlendirilecek.
Değerlendirmeler sonucu ilk aşamada seçilecek 500 öğrenci Kırmızı Kuşak programında yer almaya hak kazanacak..

Projelerden ilki olan ''İDEAVEA'' geleceğin teknolojisini geliştirecek gençlere, Avea 'da değişik platformlar kullanarak fikirlerini hayata geçirme fırsatını veriyor.Gençler, GSM sektörünün gelecekteki katma değerli servislerini tasarlayıp , hayata geçirecekler.

Diğer proje olan ''KAMPAVEA'' ise geleceğin fark yaratacak yöneticilerine kendini geliştirme fırsatı sunuyor.Gençler dört günlük bir kamp süresince iş ve sosyal sorumluluk alanlarında vakalar üzerinde çalışarak,yaratıcı çözümler üretecekler...

İlk aşamada 13 Aralık - 29 Şubat tarihleri arasında web üzerinden öğrencilerin başvuruları alınacak. Başvurular, Avea yöneticileri tarafından yapılacak mülakatlarla gençleri birebir tanıyarak değerlendirilecek. Ön değerlendirme olan ilk aşamada yaklaşık 500 öğrenci "Kırmızı Kuşak" programında yer almaya hak kazanacak.

İkinci aşama olan ve aday öğrenciler için Şubat ayında düzenlenecek Şirket Günleri kapsamında ise öğrenciler Avea ve GSM sektörünü tanıma ve Avea yöneticileri ile tanışma fırsatı bulacak. Öte yandan programın ana projeleri olan olan "İDEAVEA" ve "KAMPAVEA" hakkında detaylar gençler ile paylaşılacak.

Şubat ayının sonunda ise üçüncü aşama olarak projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalara başlanacak. Dördüncü aşama ise ulusal çapta başarı kazanan öğrencilere ödüllerin verilmesi ve sürecin başında seçilen 500 genç için iş ve staj olanaklarının Avea ve iş ortakları tarafından sunulacaktır.

Ayrtıntılar ve Daha Fazla Bilgi tek tık ileride...

http://www.avea.com.tr/sta/hakkinda/ik/ ... rmizikusak
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
AveaGencKusak
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 2
Kayıt: 24-01-2008 22:23

Dön Cep Telefonu Dünyası

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.