YENILIK: tekLAN Türkçe mIRC ÇIKTI!

Diğer tüm sohbet programları ya da uygulamaları hakkında tartışmalarınız, sorunlarınız ve görüşleriniz.
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

YENILIK: tekLAN Türkçe mIRC ÇIKTI!

Mesaj gönderen maXimuS »

Merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandur uğraştığımız irc.teklan.us'a ait Türkçe Yazılımlı mIRC yaptık 5 virüs taramasindan kusursuzca geçen bu mIRC'in en büyük özelliği, sohbet ederken özelinize gelen reklam ve sizi rahatsız edeci davranışlarda bulunanlari size mesaj atmasini önlemektedir. mIRC çok sadece ve kullanışlıdır özellikle bir kanalda operatorluk yaparken "Antispam" botunu kullanarak kanaldaki reklam/inviter uzaklaştırabilirsiniz..

Script Download adresi: ==> www.tekLAN.us

Script'in direk download adresi: ==> http://mirc.teklan.us

Deneyin öneri şikayet ve buda olsa daha iyi olur dediğiniz yönleri bu başlık altına yazabilirsiniz.
[color=#d10000]<?PHP [/color]
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
[color=#e30000]?>[/color]
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Script güzel olmuş, ellerinize sağlık. Ama scripte toolbar ekleyerek(büyütülmüş, özel yapım toolbar'da olabilir.) daha güzel bir görünüm oluşturabilirdi. Ayrıca çeşitli özellikler (sağtuşlar, kullanıcı kontrol panelleri vs.) geliştirilerek daha güzel bir script yapılabilirdi. AntiSpam bot ve reklam önleyici ise çok harika olmuş..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

evet şuanda istediklerinde yeniden indirerek görebilirsin :)
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

ben bir değişiklik göremedim ya da bende hata var. Ama genel olarak sade ve şık tasarımıyla güzel bir mIRC. Bende bir arkadaşımla mIRC üstüne çalışıyorum, inşallah ilerleyen zamanlar da ortaya mükemmel bir script çıkacak. :) Eğer script ile ilgili sorunları olan arkadaşlar varsa elimden geldiğince yardım edebilirim.
Kullanıcı avatarı
Hero
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Hero »

Enchanting yazdı:Script güzel olmuş, ellerinize sağlık. Ama scripte toolbar ekleyerek(büyütülmüş, özel yapım toolbar'da olabilir.) daha güzel bir görünüm oluşturabilirdi. Ayrıca çeşitli özellikler (sağtuşlar, kullanıcı kontrol panelleri vs.) geliştirilerek daha güzel bir script yapılabilirdi. AntiSpam bot ve reklam önleyici ise çok harika olmuş..
Toolbar konusunda hakli olabilirsin, yalniz sunu dusun bu turkce bi mirc sade ve hos olsun istedik kanal oplarida kullanacagi icin spam bot ekledim baska bir koruma koymadim ki (bad-nick, flood korumasi) tembellige alismasinlar diye.. Ama genelinde begendigin ve sende scriptingle ugrasan biri oldugun icin dusuncelerin benim icin cok onemli.. Bu toolbar olayini tekLAN Pro Scriptte kullanabiliriz
[align=center]Bazen iki secenegimiz olur, birini secer digerini kaybederiz. Bazen ikisinide secemez herseyimizi kaybederiz.[/align]
Kullanıcı avatarı
Bleda
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Bleda »

Bir de Pro'su geliyormuş :).Güzel birşeyler olur inşallah.Bu script Türkçe mIRC olduğu için sade olması gayet normal bence :).
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Anladım, senin düşüncende fena değil aslında. Script korumalarına güvenerekten yatanlar da olmuyor değil.. Bu arada tekLAN Pro için yardım edebileceğim bir konu varsa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

tekLAN Pro Script Yakında ;)
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

heyecanla bekliyoruz ;)
Kullanıcı avatarı
BLACk__DeViL
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen BLACk__DeViL »

Script iyi hazırlayanlar biLgili daha ne olsunnnnnn. :lol:
[img]http://img303.imageshack.us/img303/8392/imza27kv3.jpg[/img]