Aşk Ve Sevgi Mesajları

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Aşk Ve Sevgi Mesajları

Mesaj gönderen taNGo »

Aşk Mesajları, Sevgi mesajları
  • Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
  • Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli.
  • Sana ne demeliyim bilmiyorum,
    Güneşim desem güneş batıyor,
    Hayatım desem hayat kısa,
    Gülüm desem oda soluyor,
    Sana canım demeliyim.
    Çünkü bu can seninle yaşıyor..
  • Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..
  • Sen güllere özenme güller sana özensin.
    Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin.
    Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin.
    Bir gülsen dünyalara bedelsin.
  • Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tipki gözlerindeki huzur gibi.
  • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
  • O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
  • Ya gözlerin aklımda
    Yada aklım adında
    Ya hayalin karşımda
    Ya Sesin kulagımda
    Ya ben çıldırıyorum
    Yada çok seviyorum
    Ya sevmek çok güzel
    Yada sevilen çok özel..
  • Ne aradıysam bilki sende bulmuşum.
    Senden öncesi yoktu
    Seninle var olmuşum.
    Sende bütün özlemler.
    Sende bütün gelecek.
    Beni bende arama.
    Ben artik sen olmuşum.
  • Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
  • Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. Öylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.
  • Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok özel..
  • Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.
  • Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsin.
  • Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerinden hesabini, gülden soramazsin.
  • Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.
  • Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.
  • Sen Tanriya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düsüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.
Dreams
Kullanıcı avatarı
serkants
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen serkants »

emeğine saglık kardeş.
Spêkûlãtîf Dûslêrîñ Spàzmî Vâr . Stãgflãsyõñ Øñlèmíydì , Sózùmú Kêsmê GîrîsîmîñdÈ Bûlûñãñ Hêrkêsêydî RãdîkãL ÁrgõLãr . sõyLè nê zãmãñ Bîttî Ásk'ã Dãîr tãñgõLãR ? hêR îsîñ bîr rãCõñû vÃr . »
Kullanıcı avatarı
eduli
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen eduli »

Sen Tanriya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düsüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

TANGO YAZIN SÜPER ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM..İŞTE YAZDIĞIN YAZIDAN BENİ EN ÇOK ANLATAN CÜMLELER.. YAZMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ AŞIĞIMMMMMMM DELİ GİBİ SEVİYORUMMMMMMM......
PAMUĞUM ALLAH BİZİ AYIRMASIN NE BU DÜNYADA NEDE ÖTE DÜNYADA
loopuss19
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen loopuss19 »

Bana senden vazgeçmemi söylediler, ben de ismini güneşe buzla yazdığımı söyledim. Eğer seni benden daha çok seven varsa ismini suya ateşle yazsın da görelim..
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

• bu dünyada birçok insan war,kimi gülüyor,kimi ağlıyor,kimi mutlu,kimi mutsuz,ama güzelliklere layık bir insan war oda msjı okuyor...
[/list]

nasıl uzaktaki yıldiz parlak gelirse ınsana,uzakta oldugun için tutkunum sana,hani en gusel aşklar ımkansız gelir ya ınsana,imkansız oldugun için aşığım sana...
  • yalan sewgilerin,sahte gülüşlerin,tuzak bakışların oldugu yerde buldum seni.herşeyi kaybetmeye degecek kadar kıymetlisin çünkü sahte değilsin...
    • böyle bir dünyada seninle yaşamak varken,böyle uzak kalmak gücüme gidiyor,senin verdiklerini senınle paylaşmak varken,senı sensız yaşamak içime sığmıyor...
...
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

bu akşam seni görmek istiyor gözlerim.sıcak ellerini tutmak isitiyor ellerim,sevginle dolup taşmak istiyor kalbim,bu akşam ölesiye özledım bebğim...

oyle senden çok uzaklarda değilim,görmesini bilen gözleın bakışındayım,belki sana senden daha yakın bir yerde,çarpan kalbinin atışındayım...

ömrüme yetecek bir aşk araken seni buldum,şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum...

başıni gögsüme yasladıgında tek bir düşmanım war;oda geçip giden zaman...

sessız olmak sensiz olmak kadar zor değil ama,en zoru sesnsizliğin sesiizliğini dinlemek...

sen zamnla ve mekanla sınırlı olan yerde değil,sinirsizliği yakalayan yüreğimdesin...

öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından,herdem gözlerimin hapsindesin,kalbimin tek sahibisin,sevgilimsin,bebeğimsin,bir tek benımsın ...

sevgililer öpüşürken neden gözlerını kapatırlar bilirmisin_??çünkü gözlerıyle değilde kalplerıyle görmek,hissetmek isterler..bende seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum..sevgilim çünkü senii çokk seviyorum....

mutlu olmayı biliyorsan,sevmeyi bileceksin,gerçekten seviyorsan,ömrünü vereceksin...

ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam,gözümden akacak yaş olsan aglamam,kalbime hapsettim seni hiç biyere bırakam...

sevgi hatırlanmaksa yüreğimdesin,dokunmaksa ellerımdesin,aglamaksa gözlerımdesin ama yınede kalbimdesin unutma...
...
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

benımde katkım olsun dedım::::D
...
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen tolgabjk_33 »

ellerinize sağlık hemen aşkıma bir tane yollladım..
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
angelrose48
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen angelrose48 »

Sen yaşadığım sonsuz mutluluğun kaynağı, Sen kalbimin ebedi gardiyanı, Sen benim her şeyim…ilkim ve sonsuzum…tek sevdiğim

Mavi sevdalarda buldum, yaşadım ben aşkımı…Bu öyle bir sevdadır ki, anlatılmaz yaşanır…Senli deli mavi sevdam…

Nedensiz sevmelerimdeki en büyük sevdam..kalbim iki kişilik artık...Nefesim ise senin için...

Sana hüzünlerimdeki en güzel mutluluklarımı hediye ediyorum..Aç avuçlarını sevdamın ıslak taneleri düşsün…

Güldüğünde ben senin tatlı tebessümlerindeki en güzel gülüşün olacağım..Ağladığında ise toprağa hasret gözyaşın olacağım…
Kullanıcı avatarı
rulet
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen rulet »

Emegine saglık teşekkürler