Konfeksiyon Programı

Webmasterlık ile ilgili her türlü sorunlarınız.
gozde.k
New Friend
New Friend

Konfeksiyon Programı

Mesaj gönderen gozde.k »

SentezVOGUE Konfeksiyon Üretim Takip Sistemi ile ürün maliyetinin hesaplanmasından, sevkiyatın yapılmasına kadar geçen tüm süreçlerin takibini sağlıyoruz. Bu da beraberinde, kaliteli ve karlı üretim avantajını getiriyor.

Teknolojinin günden güne değişerek ilerlediği günümüzde, hedefimiz; sektörün uluslararası standartlara uygun üretim yapmasını ve müşterilerine iyi hizmet sunmasını sağlamaktır. Gelirinin büyük bir kısmını konfeksiyon ihracatından sağlayan ülkelerden biri olarak yapmamız gereken, üretici firmalarda bilgisayarlı otomasyonun yaygınlaşmasını sağlamaktır.
Sektörün ihtiyaçlarını gözeterek, 1992 yılından bu yana tercih edilen bir sistemi hizmetinize sunuyoruz. İşletme içinde koordinasyonunuzu sağlayarak, üretim süreçlerini an ve an takip edip kontrol altına alabilir, kâr ve zararınızı görebilirsiniz.
En ideal konfeksiyon imalat çözümü olarak lanse edilen Sentez VOGUE Konfeksiyon Üretim Takip Sistemi ile siz de firmanızda entegre bir çözüm kullanmanın avantajlarını yaşamaya başlayabilirsiniz.
Çoklu Dil Desteği;
Çoklu dil desteğine sahip olan Sentez VOGUE farklı ülkelerde bulunan işletmelerinizi tek yapıda birleştirebilir, tüm operasyonları eş zamanlı olarak yürütebilirsiniz.
Esnek Raporlama ve Grafik Analizi;
Açık veritabanı ile işletme ve kullanıcıya özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda rapor ve analiz tasarımları yapabilirsiniz. Esnek raporlama özelliği sayesinde kurumsal stratejilerin hayata geçirilmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını ve hedeflerin doğru planlanmasını sağlar. Bu esnek yapı sayesinde yatırım maliyetleri önemli ölçüde düşer ve programdan hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır.
Kullanıcı Dostu Akıllı Çözümler;
İstenilen her türlü raporun oluşturulabilmesini sağlayan Veritabanı Analiz araçları, anlık ve hızlı bilgiye ulaşılmasını sağlayan Yönetici Kontrol Paneli, istatistik ve grafiksel raporlar hazırlamaya imkan sunan Analiz Küpleri, döviz kurlarının sisteme otomatik işlenmesini sağlayan Merkez Bankası Kur Entegrasyonu, ananında destek ve bilgi paylaşımına imkan sağlayan Sentez Forum, farklı dillerd programın kullanılabilmesini sağlayan Çoklu Dil Desteği ve her türlü raporun hazırlanabileceği Rapor Üreticiler ile kullanıcı dostu ve akıllı çözümler sunan bir sistemdir.

http://www.konfeksiyon-programi.com