Web Tasarımı Yardımlarınızı Bekliyorum

Webmasterlık ile ilgili her türlü sorunlarınız.
Karanlikintiharr
New Friend
New Friend

Web Tasarımı Yardımlarınızı Bekliyorum

Mesaj gönderen Karanlikintiharr »

Merhaba arkadaşlar bir çok frm gezdim ve en sonunda derdimin tek dermanının burada olabileceğini düşünerek buraya konu açmaya karar verdim benim bi sitem var ve ben bu sitenin dizaynını şeklini her şeyini değiştirmek 0 dan kendim yapmak istiyorum site gerçekten şu an çok amatör görünüyor ve 40 senelik bir mazisi olan şirket için aşırı basit oldugunu dusunuyorum. Bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim Site tasarımını veya düzenlemeleri falan nasıl yaparım hangi program veya programın kullanımı şeklinde bilgilendirirseniz sevinirim birde Kendime Hareketli Logo Yapmak istiyorum site baslıgı ıcın bunun ıcınde yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı günler
erkanakgul
New Friend
New Friend
İletişim:

Re: Web Tasarımı Yardımlarınızı Bekliyorum

Mesaj gönderen erkanakgul »

Aslında çok cafcaflı siteler benim kanaatimce kurumlara yakışmıyor. Otdünün sitesine bakın ne kadar sade. Ama bir film izleme sitesinde her şey var. Ama illada görsellik olsun diyorsanız flaş bilmeniz lazım. photoshop bilmeniz lazım. ve tabi güzel bir tema için baya uğraşmanız lazım. Ama arandığınız zaman bulunsun derseniz hiç öyle şeylerle uğraşmayıp direk wordpressten kurun güzel bir tema yükleyin yeter bence. Malatya nakliyat, malatya evden eve diye arattığımızda google de benim bir kaç sitem çıkıyor. öyle çok da uğraşmadım.