kimse niye acılan baslıklara cvp yazmıyor..

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
hukukcu42
Slow Friend
Slow Friend

kimse niye acılan baslıklara cvp yazmıyor..

Mesaj gönderen hukukcu42 »

3-4 gündür formdayım ve iki üç tane baslık actım kimse bişey yazmadı..bide digerlerine baktım onlardada durum aynı nasıl iş bu yaa!!!
KİMSENİN AKLINA GELMEZ ÖLÜM AMA HEPİMİZİ BEKLER KARA Bİ TOPRAK......
Kullanıcı avatarı
HiLaLaY
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen HiLaLaY »

Kimse girmiyor da ondan artık bi çare bulunmalı bu durumda bu forum hiç böyle olmamıştı
EmEKLeR Aş OlMaZ KaLıRSa, HaYaTTaN BıKaRSıN BiR AnDa...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Anlamadığım konu; herkes "başlıklara kimse bir şey yazmıyor" diyor. Neden böyle diyeceğinize birbirinizin başlıklarına bir şeyler yazmıyorsunuz? Biraz mantıklı olsak diyordum hani?
Dreams
Kullanıcı avatarı
hukukcu42
Slow Friend
Slow Friend

taNGo yazdı:Anlamadığım konu; herkes "başlıklara kimse bir şey yazmıyor" diyor. Neden böyle diyeceğinize birbirinizin başlıklarına bir şeyler yazmıyorsunuz? Biraz mantıklı olsak diyordum hani?
arkadasım hani düsünürsen n sadece benim yazmamla olmuyor ben yeni girdim bu foruma ve yazmak için gayret ediyorum yazabilecegim seylere...ama sadece benim yazmamla olmuyor yani bu da bi mantık demi?
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Sana sadece senin yazmanla mı oluyor dedim? Mesajımı dikkatli oku. Herkes aynı şeyden yakınıyor sadece sen değil. Herkes birbirinin mesajına cevap yazabilir boş yere yakınacağına. Ama senin gibi böyle hangisinin mantıklı olduğunu anlamayanlar gene kendi üzerilerine alınarak konuşuyorlar. Mesajım boşa gitti gene.
Dreams
Kullanıcı avatarı
Sahaf
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Sahaf »

taNGo Gerçekten Arkadaşlarımın Dediği Gibi Foruma Katılım Azalmış.2-3 Gün Önce Açtım Konu.. Bir Cevap Veren Yok Katılım Artmalı ! :blink2:
Kullanıcı avatarı
hukukcu42
Slow Friend
Slow Friend

tango anlamaz bosver onu ama bence yapılacak seyler bulunmalı...ne biliyim böle en cok program veya müzik indirmede kullanıyoruz interneti öle bişeyler acılsın...