Uyarı Almam

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
AngelSlayer
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Uyarı Almam

Mesaj gönderen AngelSlayer »

Selam,
Öncelikle sitede yanılmıyorsam mybb forum scriptinin kurulumunun videolu analtımı ve indirilmesi ile ilgili iki tane ayrı konu açmıştım ama ceza alanlar kısmında

Uyarı Alan Kullanıcı: AngelSlayer
Sebep: Forumda her yerde belirtildiği üzere (ek dosya veya link verme sureti ile crack, warez, ***, divx v.b. yasal olmayan materyaller/dosyalar gönderilemez.) download linki vermek kesinlikle yasaktır!

şu şekilde bir uyarı var sonuçta flash analtımı yapan benim bunu burda paylaşanda benim yasal olmayan bişey ben göremiyorum şahsen burda gelelim scriptin paylaşımına myyb board scripti tamamen ücretsiz bi şekilde dağıtılmaktadır... Bazı gönüllü arkadaşlarda onu türkçeye çevirmişlerdir bende zaten sitede payalşım oalrak hem türkçe hemde ingilzice(mybboard.net) sürümünü orjinal sitesinden link oalrak verdim ama uyarı aldığım yerdede görüldüğü gibi warez içerik paylaştığım için ceza almışım...
[b]İstemiorsan dersin bir küçük [color=blue]elveda...[/color]
Seveceğini bilseydim yalvarır sana [color=blue]dön[/color] derdim...
Sorma bana neden diee çünkü artık sen anlamazsın...
[color=blue]Son aşkım olacaksın...[/color][/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Merhabalar AngelSlayer,
Her sitenin kendine has kuralları vardır.Burada bulunmak istiyorsan eğer bu kurallara uymak zorundasın.Yasal veya yasal olmayan..
Bu sitede dosya paylaşımı her ne olursa olsun yasaktır!Forumun her köşesinde de bu uyarı yapılmakta! Uzaklaştırılmadığın için sevinmelisin..

Kilitli.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Re: Uyarı Almam

Mesaj gönderen taNGo »

AngelSlayer yazdı:Selam,
Öncelikle sitede yanılmıyorsam mybb forum scriptinin kurulumunun videolu analtımı ve indirilmesi ile ilgili iki tane ayrı konu açmıştım ama ceza alanlar kısmında

Uyarı Alan Kullanıcı: AngelSlayer
Sebep: Forumda her yerde belirtildiği üzere (ek dosya veya link verme sureti ile crack, warez, ***, divx v.b. yasal olmayan materyaller/dosyalar gönderilemez.) download linki vermek kesinlikle yasaktır!

şu şekilde bir uyarı var sonuçta flash analtımı yapan benim bunu burda paylaşanda benim yasal olmayan bişey ben göremiyorum şahsen burda gelelim scriptin paylaşımına myyb board scripti tamamen ücretsiz bi şekilde dağıtılmaktadır... Bazı gönüllü arkadaşlarda onu türkçeye çevirmişlerdir bende zaten sitede payalşım oalrak hem türkçe hemde ingilzice(mybboard.net) sürümünü orjinal sitesinden link oalrak verdim ama uyarı aldığım yerdede görüldüğü gibi warez içerik paylaştığım için ceza almışım...
Ortada bir yanlış anlaşılma olmuş. DiLeMma belirtmiş olduğunuz dosya için virüs uyarısı almış fakat dosyaları tekrar taradık ve virüs bulamadık. Uyarı vermesini ben söylemiştim. Uyarınızı sıfırladım ve mesajlarınız tekrar eski yerine gönderilecek. Bu durum için özür dileriz.
Dreams
Kullanıcı avatarı
fAtihAsi
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen fAtihAsi »

uyarı almısım sebep nedir admin bey
professionel izmit cocuqu
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

"Duyurular" kısmına bakarsanız gerekli bilgiyi edinirsiniz.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
fAtihAsi
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen fAtihAsi »

sil üyeliğimi .... sizlemi uğrascam
professionel izmit cocuqu
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum