üyelerin futursuzlugu

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

üyelerin futursuzlugu

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

içimden geçenler:

rahatsızlığım : ya forumda çok az kişiyiz.3-5 kişi de sadece oyunlara veriyor kendini.. ya da tam tersi forumda belli bir çoğunluğuz.ama bazı konulara bazı başlıklara yeterince ilgi gösterilmiyor.bir umursamazlık mı? yoksa ilgi alanı dışında açılan başlıklar mıdır bilinmez ama.
hep aktif olan konular aşk,,oyunlar ve hayvanlar .tamam gayet duygusal,eğlenceli bir toplumuz ve bu da forumlara yansıyor.

bakıyorum da kitaplardan,sinemadan,dünyadan,gündemden, tarihimizden neredeyse bihaberiz..(tabikide ilgili olanlar üstüne alınmasın..) ama burda bilgilenmek ve bilgilendirmek adına gerçekten çabalayan arkadaşlarımız var..

açılan başlıkların boş kalması ister istemez üyeleri "ya kardeşim bir daha ne başlık açayım ki..?" demesine sebep oluyor.buna tanık oıldum başka bir üye tarafından isim vermek istemiyorum bu tür şeyler forumdan soğutuyor.ben yaklaşık 3yıldır burdayım ve 3 yıl boyunca acayip zevkli paylaşımlar içerisindeydik..şimdi o arkadaşlarım neredeler bilmiyorum ama kalan sağlar bizimdir..asla yanlış anlaşılmasın şuanda da böyle güzel paylaşımlar içerisindeyiz..ama biraz futursuzluk var sanki.. ben ilk günkü gibi yazma aşkıyla,paylaşma ve öğrenme aşkıyla burdayken bu aşkımın karşılığını alamıyorum ve resmen karşılıksız aşk yaşıyorum forumda..

herşeye rağmen ben yazmaya,okumaya ve elimden geldiğince bütün başlıkları aktif tutmaya çalışacağım.biraz daha duyarlı olursanız çok sevinirim..

hayvanlara,oyunlara ve aşk a gösterdiğiniz hassasiyeti diğer başlıklara da gösterelim lütfen..

*böyle bir yazıyı yazmamdaki tek cesaretim bu kadar yıl burda olmam..
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ve tabikide her şey paylaşım ve her şey forum için..

*kişi kendinden bilir işi..

*her foruma girildiğinde 20 yeni mesaj görmek istemeyen üyelerdenim.daha fazla daha fazla olsun..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

Ben genellikle hayvanlara başlık açıyorum ama açılan her türlü başlığı okuyorum.Herkesin kendi ilgilendiği bir yer vardır ben hayvanlara açarım sen sinemaya bana para versen sağlık bölümüne başlık açmam.Herkes ilgilendiği yere başlık açar olay budur..
http://www.tushsnk.com

http://www.myspace.com/tushsnk
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bu tepkinin senden geleceğini hatta bir çok arkadaştan da geleceğini tahmin etmiştim. ki yanılmadım..

tabiki ilgilendiğin yere başlık açıcaksın ama açılan başlıklara da ilgi göstermelisin.ayrıca okuduğunu söylüyorsun iyi güzel bir yorum yazsan elin aşınmaz hem forumun aktifliği artar hem üyeler arası diyaloglar yaşanır..sonuçta sen de açtığın başlığın öylece asılı kalmasını istemezsin..
değil mi??
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

Elbette asılı kalmasını istemem ama bu işler böyle.Bu şekilde yorum sayısı artmaz zaten gelen yorumların hepsi sağol güzeldi falan oluyor boş yoruma ne gerek var değil mi?Güzel yorumlarda yapılıyor ama yorum yapmak için bilgi lazım.İlgi ve bilgin varsa yorum yaparsın ;)

Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Aslında haklısın yorum yapmaktan elimiz aşınmaz, ama bazen kendi adına yorum yapamayacağın başlıklar açılıyor, okuyorsun geçiyorsun, ya da o konuda bilgi sahibi olmadığın için yorumyapamıyorsun. Hadi bunları da geç bu yorum saçma oldu deyip silip sayfadan da çıkabiliyorsun :)

Yani bunlar da var ama önemli olan doğru düzgün birşeyler paylaşmaktır bence.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Pardon burada forumda üyelerin atmış olduğu mesaj çokluğuna mı bakıyoruz? Ya da üyelerin atmış oldukları mesajların sayısının çokluğundan,onların foruma ne kadar ciddiyet gösterdiği,önemsediği ve ilgilendiği mi gözüküyor? Buna göre mi değerlendirme yapıyorsunuz ?

Üstelik Eccentric foruma senin verdiğin hassasiyet gayet ortada. Önce forum kurallarından oluşan Türkçe yazıma uyalım,ondan sonra bu tarz konularda yoğunlaşalım !

Ayrıca şunu da konuyla ilgili eklemek istiyorum.İster cevap yazılsın,ister yazılmasın siz o başlığı açıyorsanız mutlaka birileri okuyordur.İlla ki yorum yapmaya gerek yoktur.Ki bu bir çok forum bölümünün sabit başlıkları arasında yer almaktadır.

Örnek
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Elbette haklısın DiLeMmA, üyenin foruma yazdığı mesaj sayısı ne kadar ciddi olduğunu, önemsediğini ve ilgilendiğini göstermez. Eminim ki Eccentric'te bunun farkındadır. Bu konu üzerine konuştuk onunla, anlatmak istediği bunlar değil (bence). O, hepimizin istediği gibi forumda paylaşımın daha fazla olması taraftarı.

Ayrıca tush'a da hak vermemek elde değil. Yapılan yorumlar genelde, "paylaşım için teşekkürler..", "güzel paylaşım sağol.." vs. Boş yoruma da gerek yok kesinlikle. Dediğin gibi tush, konu ilgini çeker yorum yaparsın yada beğenirsin yorum yaparsın. Konuya ilgili olmanda yaptığın yoruma zaten güzellik katar.. (bkz: aşk/sevgi DiLeMmA)
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Zaten sol üstte "Teşekkürler" diye bir buton mevcut.Bunu kullanmak bence boş mesaj yazmaktan daha iyidir diye düşünüyorum.Yazarsın,okurlar,beğenirler,yorum yazmazlar.Hatta bazen yazılacak yorum dahi yoktur.Ama başlık mükemmeldir. ;)
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

mesaj sayısının çokluğuyla forumun ciddiyeti arasındaki ilişkiye nereden geldik hala anlamış değilim???

Enchanting bunun farkındayım..Beni anlamamakta ısrar edenler var.
Türkçeyi düzgün kullanma konusuna gelince ben gayet güzel kullandığımı düşünüyorum.Yazarken elbette msnde konuşmanın verdiği rahatlıkla elimden kaçabiliyor bazı şeyler. Bu hataları yapmam bu başlığı açmama asla engel değildir.Ayrıca benim bu konudaki şikayetimi daha önceden Tango açtığı başlıkla dile getirmiştir ve ben tekrar gündeme gelmesini uygun gördüm.Katılan katılır,yoluna devam eden eder..Benim için hiç bir sorun yok. Sadece daha eğlenceli hale gelmesini istedim paylaşımların..

Hep söylemişimdir mesaj sayımın çokluğuna güvenerek değil ben burdaki verdiğim emeğe,harcadığım zamana dayanarak bu yorumları yapıyorum.Mesaj sayısı aktiflik göstergesi değildir.

Ayrıca bir kalemde mesaj sayılarımı silip atabilecek bir insanım..

konuyla ilgisi olmayan bir dipnot: (paylaşım) *futursuzluğundaki "G" harfine takılanlar var..kişi kendi gözündeki çapağı göremezmiş.. (her konuda bu böyledir.)
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

Tabi herkesin kendi fütursuzluğu..

Çapak mı ? Sanırım burada herkes kendi burnunu görebilecek düzeyde..

No Respect..

Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir