host degişikligi ?

phpBB Türkçe Desteği phpbbturkey.com sitesinden alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Slow Friend
Slow Friend

host degişikligi ?

Mesaj gönderen fatihbaz »

arkadaşlar,forumumla ftp baglantım koptu yani ftp den giriş yapamıyorum.(ftp şifresi gitti deee)neyse...forumumu yeni bir hosta (bedava)taşımak istiyorum.fakat şuan ki hali ile nasıl yapabilecegimi bilmiyorum.forumun tüm dosyalarını yedekledim öyle kaldı.yeni server da cpanelden phpnyadmine girdim yükleme sırasında zaman aşımından dolayı yükleme tamamlanamıyor.veri tabanı sadece 9,41 mb yani pek te büyük degil sanırım ama bi türlü olmadı işte yapamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim...teşekkürler.....
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

http://www.ozerov.de/bigdump.php

Bu adresteki scripti indirip gerekli ayarları yaptıktan sonra veritabanının zipli halini yada zipsiz halini ftpye gönderip scripti çalıştır.Daha sonrasında scriptin içinden veritabanının olduğu dosyayı seç ve çalıştır.

Bu script mysql tablolarını belirli bir sayıda sunucuya gönderip durur ve zamanaşımına uğramasını engeller.
Dreams
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen fatihbaz »

kardeş burasını anlayamadım.

"Daha sonrasında scriptin içinden veritabanının olduğu dosyayı seç ve çalıştır. "

ayrıca bi sorum daha olacak.foruma atmam gereken dosyaları (template,language,myadmin vb...)önceden atmış olmam mı gerekiyor?ve yeni bir veritabanı kurmadan mı yoksa kurduktan sonra mı bu script`i çalıştıracam?yardımcı olurmusun lütfen?
Kilitli