Facebook Messenger telefon numarası silme

Yazar: »


Facebook Messenger forumunda bulunan Facebook Messenger telefon numarası silme konusunu görüntülüyorsunuz...

Facebook Messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Facebook Messenger telefon numarası silme

Mesajgönderen taNGo » 01-03-2017 14:38

Facebook Messenger uygulamasından telefon numaranızı kaldırmak için, öncelikle Facebook hesabınıza ilişkilendirdiğiniz telefonunuzu kaldırmanız gerekir. Messenger hesabınızdan telefon numaranızı silmek için alttaki adımları izleyin.

  1. Facebook hesabınıza Chrome, Internet Explorer, Safari ya da Firefox gibi herhangi bir tarayıcı ile giriş yapın.
  2. Sayfanın sağ üst köşesindeki aşağı ok işaretine tıklayın ardından Ayarlar'a tıklayın. Ya da direkt olarak https://www.facebook.com/settings sayfasına gidin.
  3. Açılan sayfada sol menüden Mobil'e tıklayın
  4. Silmek istediğiniz telefon numarasının yanındaki Kaldır’a tıklayın ve açılan küçük penceredeki metni okuyup onaylayarak Telefonu Kaldır butonuna tıklayın.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Facebook Messenger

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.