Whatsapp çevrimiçi kapatma

Yazar: »


WhatsApp forumunda bulunan Whatsapp çevrimiçi kapatma konusunu görüntülüyorsunuz...

WhatsApp programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Whatsapp çevrimiçi kapatma

Mesajgönderen taNGo » 03-07-2019 16:06

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcıların rahatsız olabileceğini düşündüğü bazı özelliklerin kapatılmasına izin veriyor. Bu özelliklerden bir tanesi de çevrimiçi son görülme zamanı özelliği...

Resim

Whatsapp'ta çevrimiçi son görülme zamanı özelliğini kapatma 'nın bir yolu var. Ancak unutmamak gerekir ki; bu özellik kapatıldığında siz de başkalarının çevrimiçi son görülme zamanını göremeyeceksiniz. Ayrıca eğer Whatsapp'ta çevrimiçi olduğunuz an birisi sizin profilinize bakarsa sizin çevrimiçi olduğunuzu görebilecektir. Bu ayar sadece son görülme zamanınızı kapatır.


Whatsapp'ta çevrimiçi ve son görülme zamanı özelliğini kapatmak için;

- Whatapp uygulamasında "Ayarlar" bölümüne girin.
- Ayarlar ekranından "Hesap" kısmına basın.
- Açılan ekrandan "Gizlilik" bölümüne tıklayın.
- Gizlilik ekranında "Son Görülme" kısmına giriş yapın ve buradan "Hiç Kimse" seçeneğini işaretleyin.

Böylece listenizdeki arkadaşlarınız da dahil olmak üzere hiç kimse sizin son görülme zamanınızı göremeyecektir.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3939
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön WhatsApp

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.