Whatsapp kullanıcı adı değiştirme

Yazar: »


WhatsApp forumunda bulunan Whatsapp kullanıcı adı değiştirme konusunu görüntülüyorsunuz...

WhatsApp programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Whatsapp kullanıcı adı değiştirme

Mesajgönderen taNGo » 20-11-2017 15:17

Whatsapp kişi ismi değiştirme özelliği Whatsapp uygulamasının neredeyse tüm sürümlerinde mevcuttur. Eğer kişi adını, kullanıcı ya da profil adınızı yanlış yazdıysanız ya da değiştirmek istiyorsanız bir kaç basit işlemle bunu yapabilirsiniz.

Whatsapp'ta profil adınızı ya da kullanıcı adınızı değiştirmek için;
- Ayarlar bölümüne girin.
- Ayarlar sayfasında en üstte kullanıcı (profil) adınızı, resminizi ve durumunuzu gösteren bir satır göreceksiniz. Bu bölüme bastığınızda Profili Düzenle sayfasına ulaşacaksınız.
- Profili Düzenle sayfasında kullanıcı adınızın bulunduğu satıra dokunarak, klavye yardımıyla kullanıcı adınızı silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Resim
iOS / iPhone - Whatsapp kullanıcı adı değiştirme

Resim
Android / Samsung - Whatsapp kullanıcı adı değiştirme
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3938
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön WhatsApp

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.