WhatsApp mesajı geri çekme

Yazar: »


WhatsApp forumunda bulunan WhatsApp mesajı geri çekme konusunu görüntülüyorsunuz...

WhatsApp programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

WhatsApp mesajı geri çekme

Mesajgönderen taNGo » 01-02-2017 14:18

WhatsApp'a yeni gelen özellik sayesinde kullanıcılar artık yanlışlıkla gönderdiği mesajları geri alabilecek ya da düzenleyebilecek.

Henüz Beta aşamasında ve yakında yeni güncelleme ile birlikte gelecek bu özellik sayesinde kullanıcılar artık yanlış kişiye ya da yanlış gruba gönderdiği mesajları geri çekebilecek ve düzenleyebilecek.

Resim

Her mesaj geri alınamıyor
WhatsApp'a gelecek yeni "mesajı geri alma" özelliği güzel bir özellik olsa da her mesajı geri almak mümkün olmuyor. Çünkü mesajı geri alabilmek için karşı tarafın mesajı okumamış olması gerekiyor. Yani, mesaj ayrıntılarına bakıldığı zaman mavi çift tık işareti, ya da okundu bilgisi yazıyorsa maalesef bu mesajlar geri çekilemiyor. Aynı şekilde mesajı düzenlemek için de karşı tarafın mesajınızı henüz okumamış gerekiyor.

WhatsApp mesajları nasıl geri alınır?
WhatsApp'ta gönderdiğiniz ve karşı tarafın okumadığı bir mesajı geri almak ya da düzenlemek için. Mesajın üzerine basılı tutmanız ya da mesajı sola kaydırıp Düzenle ya da Geri Al seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön WhatsApp

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron