Forumlara Mesaj Yollarken Türkçe Karakterlere Dikkat!!

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Admin'in sözlerine katılıyorum. TÜm muhalefeti yapıp kendini bşey zannedenlerin daha 5 mesajı bile yoktur ve de forumda şöyle bir dolaşmışlığı. Ben buraya geldiğimden şimdiye kadar sık sık bu uyarılar yapıldı yapılacaktırdır. Adam akıllı uyarıya uyanlar zaten bir iki ay öncesi Alamut'un açtığı konudan sonra kendilerine çeki düzen vereceklerdir. Ama hala yamuk yumuk yazmayı marifetmiş, şirinmiş gibi görenler var neyse. Önemli olan hatalarını görüp bunlara çeki düzen vermek. Örneğinde walla'yı çok kullanan biriyim ama bundan sonra ya kullanmam ya da adam akıllı kullarım gibi. Herneyse yani bu kadar basit ve mantıklı bir şeye dahi karşı çıkanlar oluyor içimizde diyecek söz yok tabii.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

withoutgirls yazdı:yoq yaa bu 2 bucuk aydır flan war yine konusuyoz amacoq deil anlattımbişte
arada sık deil mesele şimdi
Bu arkadaşı örnek olarak kullanmak istemezdim ama bu konuya daha iyi bir açıklama getirmek için kullanılmış bi kere,ayrıcada iyi bir örnek.Forumda bu şekilde yazı yazan arkadaşlar bundan sonraki zamanlarda umarım daha dikkatli olurlar.

Bende bundan sonraki mesajlarımda daha dikkatli olurum,türkçeye özen göstermeye çalışırım.Sizde çabalayın..
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
fatihkutay
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen fatihkutay »

Ne bu işkence isteyen istediği gibi yazar.BRAWOOOOOOOO BRAWOOOOOOOOOOO çok kötü bir karar nasıl başardınız siz bunu. söyle linnnnn.Prostestoooooooooooooo ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.Kim siniz siz linnnnnnnnnn.HEeeeeeeee kimsiniz siz lennnnnn lan nnnnn Benim adım fatihkutay ben adamı yere yapıştırırım leeeeeeeeeennnnn lannnnnnnn lannnnnnnnnn.Susun saf adminler saf adminler saf üstü adminler.Ne kadar reyting ve iyilik yaparsanız o kadar üye kazanırsınız.emrekagan 'nı attıysanız benide atınnnnnnnn.O benim yakın arkadaşımdır..........sizi kınıyorum AMERİKANLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.RUSLARRRRRRR.YUNANLARRRRRRRR.Susumn admin safları susun. twisted: :twisted: :twisted: Beni atın bu forumdan..................... :banned: :ontopic: Sİzi kınıyorum.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
İşe yarayan bir çivi işe yaramayan bir elmastan daha iyidir.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

baharda gelmedi ki bahar temizliği yapsak, neyse iyi oldu virüsleri temizliyoruz bu sebeple :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

son bahar uyar mı abi ilk ini beklersek biraz fazla zaman geçicek gibime geliyor bide bu 2 mesaj üstünü gördükten sonra :)
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

N'oluyor böyle laf atıp sonrada atılınca anlamıyorum ki :) Herhalde arkalarında alkışlanıp, tebrikler içinde uğurlanacaklarını sanıyorlar.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
filip
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen filip »

Bu uygulamanız için sizi candan kutlarım.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

kim ne hakla kimi kovuyor kovmaya calıstıgın kişi sayesinde bu foruma uyesin gidin ARTİSLİĞİNİZİ baska yerde yapın bu kararda belki bana zor gelen bir şey varsa artık oda yok sonuna kadar haklıylarmıs olaya bakya tehdide :)
Kullanıcı avatarı
makif
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen makif »

uzun bir süredir buralarda değildim ama bakıyorum işler karışmış bu forumda. Şunu söylemek istiyorum ki daha önce bu konuda kibarca bir uyarı yapılmıştı zamanında dikkate alınmalıydı. o uyarıya kimse bu kadar sert cevaplar vermemişti ama.yani bu biraz da tango nun sert uyarısından kaynaklanıyorun. o da haklı. ama şunu söyliyim gene de herkes özgür bırakılmalı bu konuda
Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var
denildiğinde inandıkları halde,
yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Burası bir forum yani kelime anlamıyla karşılık bilgi alışverişi ve düşünce platformu. Her yerde bazı yazılı olan veya olmayan kurallar vardır burada olduğu gibi. Yeni kural getirmek kimsenin özgürlüğünü kısıtlamaz. Kuralları beğenmemeniz kuralları getiren kişiye/kişilere "Kendini beğenmiş" "Ukala" vs. gibi tabirler kullanarak kendi seviyenizi belirtmenizi gerektirmez. Eğer birisinden rahatsız oluyorsanız bunu ona özel mesaj yoluyla belirtebilirsin. Ki burada konuşulan şey daha öncedende vardı sadece cezası yoktu. O yüzden tüm forumdaki arkadaşlardan biraz mantıklı düşünmelerini,boş yere gereksiz polemikler yaratmamalarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kilitli