I Fishing (Gerçeğine çok yakın balık tutma oyunu)

Yazar: »


iOS Oyunları forumunda bulunan I Fishing (Gerçeğine çok yakın balık tutma oyunu) konusunu görüntülüyorsunuz...

Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi için yayınlanan oyunlar

I Fishing (Gerçeğine çok yakın balık tutma oyunu)

Mesajgönderen taNGo » 29-08-2010 18:03

Resim

i fishing oyunu aslında ücretli bir yazılım fakat Apple Store üzerinden Lite olarak yani kısıtlamalı olarak indirebiliyorsunuz. Bu oyunda bir tekneniz var ve teknenizi nehrin ortasında balığın bol olduğu yerlere götürerek balık tutmaya başlıyorsunuz.

Balık tutmak için ekranda bir olta çıkıyor ve bu oltanın tam makara kısmından parmağınızı basılı tutarak aynı olta tutarmış gibi cihazınızı geriye doğru çekiyorsunuz ve ileri doğru sallayarak parmağınızı bırakıyorsunuz. (yalnız dikkat edin cihazınız yanlışlıkla elinizden fırlamasın :)) Daha sonra olta nın ucundaki yem suyun içerisine batmaya başlıyor ve yeterli derinliğe inince balıklar yeme saldırmaya başlıyor yeme balık takıldığı zaman ilk önce cihaz titriyor ve ekranda Strike yazısı beliriyor. Bu yazıyı gördüğünüz anda çok yavaş bir şekilde cihazı sağa sola çekiyorsunuz ki balık tam olarak oltaya takılsın. Balık oltaya takılınca ekranda Fishing On yazısını göreceksiniz. Bu yazıyı görür görmez ekranın alt kısmındaki makarayı sağa sola hareket ettirerek balığı çekmeye başlıyorsunuz. Yalnız oltayı sararken dikkat edin. Çünkü eğer balık çok fazla hareket ederse ekranda beliren Line Tension kısmı kırmızılaşıyor ve bu alan iyice kırmızılaştığında balık oltadan kaçıyor. Bunun için önce yavaş yavaş makarayı sarmalısınız ya da sarmadan beklemelisiniz. Daha sonra balık çırpınmayı kestiğinde oltayı hızlı olarak sarabilirsiniz.

Oyunun pro yani paralı sürümünde daha çok balık tutabiliyorsunuz ve bunun dışında da bir kaç değişik özellik aktif hale getirilmiş.

i-Fishing Lite oyununu cihazınızdaki Apple Store üzerinden ya da bilgisayarınızdaki iTunes üzerinden i fishing lite yazıp aratarak indirebilirsiniz. Oyunun Apple - iTunes üzerindeki tanıtım ve indirme adresi ise şöyle: http://itunes.apple.com/us/app/i-fishin ... 63597?mt=8
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön iOS Oyunları

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.