PS4 6.20 güncelleme yayınlandı, PS4 6.20 indir

Yazar: »


PlayStation 4 / PS4 forumunda bulunan PS4 6.20 güncelleme yayınlandı, PS4 6.20 indir konusunu görüntülüyorsunuz...

PlayStation 4 /PS4 oyun konsolları ve oyunları hakkında sorunlar, yorumlar ve tartışmalar. Yeni çıkan oyunlar, güncellemeler v.b.

PS4 6.20 güncelleme yayınlandı, PS4 6.20 indir

Mesajgönderen taNGo » 13-12-2018 15:08

Playstation 4 oyun konsolları için 6.20 güncelleme sürümü yayınlandı. Sony tarafından yapılan açıklamada yeni sürümün "sistem performansını hızlandırmak" için yayınlandığı bildirildi.

Resim

Playstation 4 sistemlerinde 6.20 sürümlü güncelleme tüm cihazlar için yayınlandı. Yeni sürümde PS4 sistemlerinde büyük çaplı değişiklikler yapılmadı. Sony tarafından 6.20 yazılım sürümü için yapılan açıklamada; sistemin daha hızlı çalışması için performansın arttırıldığı belirtildi.

PS4 6.20 güncelleme dosyasını indirmek için tıklayın

PS4 güncelleme nasıl yapılır?
- PS4'ün internete bağlı olduğuna emin olun.
- Ayarlar -> Sistem Yazılımı Güncellemesi ekranına girin.
- Sistem, yeni sürüm olup olmadığını otomatik olarak kontrol edecek ve güncelleme dosyasını indirecektir.
- İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Bildirimler -> İndirilenler menüsüne gidip ekrandaki yönergeleri uygulayarak güncelleme işlemini yapın.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön PlayStation 4 / PS4

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron