Skype Outlook giriş

Yazar: »


Skype forumunda bulunan Skype Outlook giriş konusunu görüntülüyorsunuz...

Skype programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Skype Outlook giriş

Mesajgönderen taNGo » 05-03-2016 17:45

Bilindiği gibi bir zamanlar popüler olan MSN ve Windows Live Messenger programlarının hizmetleri sonlandırılarak tüm kullanıcıların hesapları Skype programına aktarıldı. Böylece kullanıcılar MSN ya da WLM kullanıcı adı ve şifreleriyle Skype programına giriş yapmaya başladılar.

Resim

Önceleri MSN ya da WLM programı sayesinde kullanıcılar, Hotmail ya da Outlook mail hesaplarına yeni e-posta geldiğinde bir bildirim alıyorlardı ve bu bildirime tıklayınca direkt olarak gelen kutusuna yönlendirilip herhangi bir kullanıcı adı ya da şifre girmeden maillerini kolay bir şekilde okuyabiliyorlardı. Hatta gelen kutusunda kaç adet okunmamış e-posta bulunduğunu program üzerinden görebiliyorlardı.

Ancak Skype'da en başından beri böyle bir özellik yok. Yani, önceden olduğu gibi Skype üzerinden Outlook gelen kutunuza herhangi bir butona tıklayarak erişemiyorsunuz, ya da maillerinizle ilgili bildirimler alamıyorsunuz.

Skype forumlarında kullanıcıların bu konuyla ilgili bir çok soru sormasına ve şikayette bulunmasına rağmen programın yeni çıkan güncellemelerinde bu özellik hala getirilmedi.

Gelecek güncellemelerde Skype'a bu özellik gelir mi bilinmez ancak, Skype forumlarında bu konudan muzdarip bir çok kullanıcı bulunmakta.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Skype

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.