Çinde Kanser Tedavisi

En önemli konumuz, sağlığımız hakkında bilgilerimizi paylaşalım
Kullanıcı avatarı
mourhuun
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Çinde Kanser Tedavisi

Mesaj gönderen mourhuun »

arkadaşlar çindeyim. ve annemi tedavi ettiriyorum. Bu kararı vermeden önce çok zorlandık. sağdan soldan para bularak buralara kadar geldik. iyi mi ettik bunu göreceğiz. daha ikinci haftaya giriyoruz .şimdi size tedaviyi anlatacağım.

tedavi 4 aşamadan oluşuyor,
HiFu: bu 1 cmden büyük olan kitleleri yüksek watt lı enerji vererek büzüştürme, yakma ve yok etme şeklinde açıklanabilir. işe yarıyor mu evet diyebilirim.
Heat Treatment: kitleleri dağılmış olanları ısı vererek 41,5 derece olması lazım yakma işlemi. bu işlemle de dağılmış şekilde ki tümör hücreleri yok edilmeye çalışılıyor.
Gendicine: işte asıl tedavi bu. bu ilaçla bu kanser hücrelerinin yok edilmesi amaçlanıyor. kanser hücreleri üreme yeteneğini kaybediyor. dolayısıyla üreyemiyor. amaç bundan ibaret. yani hücrelerin gen dizilimini bozarak yada hücrelerin üreme özelliğini yok eden p 53 verilerek hücreler üreyemez çoğalamaz hale geliyor.kemoterapi ilacı verildikten 48 saat sonraki aşamasında gendicine veriliyor.
Kemoterapi ilaçları: üreyemeyen ve uyarıya açık hale gelen hücreler kemoterapi ilaçlarıyla ( örneğin xeloda) yok edilmeye çalışılıyor. kemoterapi ilacının yan etkileri 48 saat sonra verilen gendicine ile tamamen yok edilmeye çalışılıyor.

şimdi bunları niye yazdım. ben buraya gelene kadar o kadar araştırma yaptım ve bu konuda uzman olacak seviyeye geldim. araştırma yaparken millet tedavi sonuçlarını ve tedaviye nerde başladğını anlayacağınız hiçbirşeyi yazmamıştı.
ben şimdi çindeyim. ve bu tedaviyi yaptırtıyorum. inşallah iyi olacak. öyle umuyorum. çünkü doktorlarla konuştuğumda kendilerinden eminler. eğer bilgi isteyen varsa lütfen e mailden bana ulaşsın. elimden gelen bilgiyi vereceğimden emin olun. Allah yar ve yardımcınız olsun.
bir uyarı daha kemoterapi yani türkiyede salt kemoterapi ilacı verilerek yapılan kemoterapi insanı giderek ölüme yaklaştırıyor. bu çok kötü birşey. benim annem o kemoterapi ilaçlarıyla 4 ayda 25 kilo verdi. saçları döküldü. bedenen çok zayıf düştü. bunların olmaması için alternatif tedavi yöntemleri bile uygulayabilirsiniz. ama kemoterapi adı altında geçerliliğini yitirmiş yüzde doksanbeş zararlı ilaçları değil.

bir de şu güne kadar yaptığım araştırmalardan su sonuç çıkıyor. diyelim ki kanser tedavisi oldunuz. ve Pet-CT filminiz çekildi. hiçbir yerinizde tümör yok. bu demek değildir ki kanser tamamiyle bitti sizde. metastaz yapmış olabilir. yada bir tane dahi kanser hücresi tekrar çoğalabilir. burda bi sürü örneğini görüyorum. kanseri bitirmek çok zor. ama kanser durdurulabilir. yani çoğalması engellenebilir. bu şekilde yaşamaya alışmak lazım.
Ayrıldı gönül yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicran ateşinden
İşsiz mühendisle yine yeniden
kaan4834
New Friend
New Friend

Re: Çinde Kanser Tedavisi

Mesaj gönderen kaan4834 »

Kardeş geçmiş olsun umarım annen iyidir benim ki de akciğer kanseri çini tavsiye edermisin akciğer kanserinin tedavisi varmı ne kadar sürdü memnun kladın mı nerde tedavi aldın nasıl gittin bilgilendirirsen çok mutlu olucam
Kullanıcı avatarı
srdardmir34
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen srdardmir34 »

Adamlar her şey de çok iyi biz Türklerde oturalım sadece...
Kullanıcı avatarı
srdardmir34
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen srdardmir34 »

Kanserin tedavisini buldular çoktan da bazı ş.. para için önüne geçti.