Sigaradan Nefret Edenler..

En önemli konumuz, sağlığımız hakkında bilgilerimizi paylaşalım
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

ya ben anlamıyorum nedir bu insanlardaki ölüm merakı ;sanki millet Allah ım sana geliyorum dermiş gibi ,kendilerini zehirliyorlar...tabiki içenlerin vereceği bir karar ama içen kişi anlayamıyor zararını .............
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
Kullanıcı avatarı
KuPe
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen KuPe »

dün kızlarla toplandık bir yere gittik, çok dolu bir yerdi..insanların yarısından çoğunun önünde masalarda sigara paketleri duruyordu..birden dikkatim paketlere yöneldi..hepsinin üzerinde sigara öldürür, sağlığa zararlıdır, kanser yapar gibi küçük notlar düşülmüştü..yani güleyim mi ağlayım mı şaştım..kimsenin taktığı yok..ne kadar umursamaz insanlarımız var ya..
[b][color=#ffff24][shadow=red]I don't wanna die...But I ain't keen on living either..This role I've been given..Not sure I understand!!![/shadow][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

İnsan bir yere kadar kafasını çalıştırabiliyor. SOnrası nefis. Marifet de nefsine hakim gelebilmek.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Cucu »

sigaradan nefret edebileceğimi sanmıyorum aslında hiç düşünmedim
seviyormuyum nefret mi ediyorum içiyorum işte
Yer demir Gök bakır ee ortası....
Kullanıcı avatarı
Stygian
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen Stygian »

Özellikle üniversitede içenleri sigara içmeyi marifet olarak gösteriyorlar ya esas nefret ettigim o.
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

benimki nefretten daha da öte
yani sigaranın kokusu geldimi deli olurum ben
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
supergirl
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen supergirl »

Bizim dershanedeki bir fen hocası anlatmıştı.Ona da bir arkadaşı anlatmış.Olay şöyle;Ben askerdeyken sigara tiryakisiydim ve arkadaşım bana sigarayı bırakmamı çoğu kez söylüyordu.Arkadaşım da doktordu.Bir gün dedi ki;Gel sana sigara içen bir ölünün ciğeriyle sigara içmeyen bir ölünün ciğerlerini göstereyim demiş ve sigara içenin ciğerine bakınca zift gibi simsiyahmış.Sigara içmeyenin ciğeriyse kıpkırmızıymış ve arkadaşım bunu gördükten sonra bir daha sigarayı ağzına sürmedi.Çünkü kendisinin de sigaradan ölmesini istemiyordu.
Ne zaman seni görsem içime soğuk birşeyler düşüyor.
Kullanıcı avatarı
AysunY
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen AysunY »

Valla ne diim ben iciyorum, iyi birsey degil ancak en azindan etrafimdaki insanlari pasif icici durumuna sokmaktan kaciniyorum. Zira pasif icicilige maruz kalmis insanlarimiza karsi da ne kadar zararli oldugunun farkindayim. Herneyse bu kadar takmayin, keske hic icat edilmeseydi diyorum ama icmekten de vazgecmiyorum; baskalarinin da bana surekli birak sunu, birak su mereti demelerinden de usandim. Karim yok zararim var, biraksam daha iyi olacak gibi; neyse bir kez daha denerim daha sonra :). Saygilar
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

Bu zararlı şeyin kendilerine ve çevrelerine zarar verdiğini bilerek bunun kullananlara hayretle bakıyorum ve üzülüyorum..
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

sigara dumanına karşı kesinlikle allerjim var nefret ediyorum dumanın bana gelmesinden...ben çok kızıyorum sigara içenlere