Youtuber nedir, nasıl olunur?

Yazar: »


Nedir forumunda bulunan Youtuber nedir, nasıl olunur? konusunu görüntülüyorsunuz...

Bu forumda bildiğimiz / bilmediğimiz ya da dilimize yabancı gelen terimlerin, sözcüklerin anlamları ve sözlük karşılıkları bulunur.

Youtuber nedir, nasıl olunur?

Mesajgönderen taNGo » 05-06-2018 10:14

Youtuber nedir? Nasıl youtuber olunur?

Youtuber, popüler video paylaşım sitesi Youtube üzerinde belirli takipçi sayısına ulaşmak için video üretip, yayınlayan kişilere denir.

Resim

Youtuber olmak için insanların ilgisini çekecek videolar çekip paylaşmak gerekiyor. Ancak videoların kaliteli olması ve izleyici kazanması için yüksek çözünürlüklü kamera v.b. gibi bazı ekipmanlara ihtiyaç oluyor. Eğer kanalınız tutarsa ve belirli bir takipçi sayısına ulaşırsanız Youtube üzerinden kanalınıza reklam alıp, para kazanabilirsiniz.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Nedir

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron