GÜzel SÖzler

Anlamlarını beğendiğiniz her türden güzel sözler
ercanbaba
New Friend
New Friend

GÜzel SÖzler

Mesaj gönderen ercanbaba »

Merak etme dönecek birgün Evde oturup bekle onu hergün Leylanın üzüldügü gibi üzülme hergün Evleneceksin üzülme birgün Kaderde ayrılık varsa bile kalbimdesin sen hergün...!

sen benim herşeyimsin nolur beni bırakma seni herşeyimden çok seviyorum sana aşkımı ilan ediyorum benden güzel söz bulsanda yinede seni çok seveceğim.... bunu hiç unutma aşkım sana dilerimle söleyemiyorum. ama yazıyorum. bunu yüzüne söyleyemem utanırım affet beni nolur.

sevgi senin için aşkım herşey sensin bilmem ayrılık mı geldi yüzümde karanfiller açmış sen gittin şimdi sıra ben de cnm bnm uğur böceğim

seni sevdim ama sen anlamadın mektupler yazdım sana cevapları yoktu bikere bile bakmadın yüzüme artıkben bir ölüyüm

sev seni seveni gül diken olsada sevme seni sevmeyeni dünya güzeli olsada...

tüm umutlar bir gülde... tüm sevgiler bir gülüşte... tüm selamlar bir yürekte saklidir... şimdi bir gül bir yürek bir selam gönderiyorum mükemmel kalbine.

çeliken duvar örmüş hayat gülüm...

YORGUN GÖZLERİNDEN SEVGİ IŞILTILARI HİÇ BİR ZAMAN EKSİK OLMASIN CANIM ANNEM.ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN... HER ZAMAN SENİN KARŞINDA MASUM VE SEVGİNE MUHTAÇ BİR COCUK RUHUYLA DURURUM ÇÜNKÜ SEN BENM ANNEMSİN CANIM ANNEM. ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN