Titreyen Göl nerededir?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Titreyen Göl nerededir? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Titreyen Göl nerededir?

Mesajgönderen taNGo » 11-06-2019 13:41

Titreyengöl nerededir? Titreyen Göl nasıl gidilir?

Titreyen Göl ya da Titreyengöl, Antalya ili Manavgat ilçesinin Sorgun beldesinde yer almaktadır.

Resim

Titreyen Göl, Manavgat çayının bir kolundan akan suların toplanmasıyla oluşmuştur. Göl, konumu itibariyle hafif esinti alan bir bölgede bulunur. Gölde meydana gelen bu hafif esinti titremeye benzer bir görüntü oluşturduğu için gölün adı buradan gelmiştir. Titreyengöl, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunsa da Side ilçesine de çok yakın bir mesafededir. Ortalama büyüklüğü 3000 metrekare olan Titreyengöl, Manavgat merkezine 10 km, Side merkezine ise 15 km uzaklıktadır.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3943
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.