22 Nisan tatil mi?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan 22 Nisan tatil mi? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

22 Nisan tatil mi?

Mesajgönderen taNGo » 15-04-2019 14:21

22 Nisan tatil mi? 22 Nisan yarım gün mü? 22 Nisan resmi tatil mi?

Bu yıl 23 Nisan tarihinin Salı gününe denk gelmesinden dolayı, özellikle hafta sonu ile birleştirip tatil yapmak isteyen bir çok kişi 22 Nisan tatil mi? sorusuna cevap arıyor.

Resim

Bilindiği gibi 23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğundan resmi tatildir. Ancak 22 Nisan günü, yarım gün veya tam gün resmi tatil değildir. Dolayısıyla 22 Nisan günü kamu kurumları ve okullar açık olacaktır.

Bu yıl hafta sonunu ve 23 Nisan'ı birleştirerek 4 gün tatil yapmak isteyen vatandaşlar 22 Nisan tarihini ücretli izin almak durumundalar. Yani, hafta sonları çalışmayan ve 23 Nisan günü resmi tatil olan iş yerlerinde çalışan kişiler, 22 Nisan tarihini ücretli izin alarak tatillerini 4 güne çıkarabilecekler
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.