Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası ne zaman?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 12-03-2019 14:49

Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası ne zaman? Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası tarihi?

Her yıl Ocak ayının ilk Pazar günü ile birlikte başlayan hafta Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası ya da Verem Eğitimi ve Propoganda Haftası olarak belirlenmiştir. Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası, verem (tüberküloz) hastalığı ile ilgili toplumun bilgilendirilmesi ve bu hastalığın önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl Ocak ayının ilk Pazar günü başlar ve 1 hafta sürer.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron