31 Aralık tatil mi? Yeni yıl tatili kaç gün?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan 31 Aralık tatil mi? Yeni yıl tatili kaç gün? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

31 Aralık tatil mi? Yeni yıl tatili kaç gün?

Mesajgönderen taNGo » 24-12-2018 16:49

Yılbaşı tatili kaç gün olacak? 31 Aralık tatil mi? 31 Aralık resmi tatil olacak mı?

Yıl sonuna yaklaştığımız bu dönemde 31 Aralık tarihinin Pazartesi gününe denk gelmesi sebebiyle "31 Aralık tatil olacak mı?" sorusuna yanıt aranıyor.

Resim

31 Aralıkta okullar tatil mi?
31 Aralık tarihi resmi tatil ilan edilmediği için okullarda eğitim ve öğretime devam edilecek. 1 Ocak ise resmi tatil sayıldığı için, okullar 1 Ocak tarihinde 1 gün tatil olacak.

Okul dışında diğer kamu kurumları ve iş yerleri ise 31 Aralık tarihinde açık olacak. 1 Ocak ise resmi tatil sayılacak. Çalışanlar, 31 Aralık tarihinde yıllık izinlerinden 1 gün kullanırsa hafta sonu ve yılbaşı tatilini birleştirerek toplam 4 gün tatil yapabilecek.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.