Kaçkar Dağı nerede? Kaçkar Dağları nerededir?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Kaçkar Dağı nerede? Kaçkar Dağları nerededir? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Kaçkar Dağı nerede? Kaçkar Dağları nerededir?

Mesajgönderen taNGo » 17-10-2018 16:35

Kaçkar Dağı hangi ilimizdedir? Kaçkar Dağları hangi şehrimizdedir? Kaçkarlar nerededir?

✔️ Kaçkar Dağları, Karadeniz Bölgesinde sıradağlar olarak yer almaktadır. Kaçkar Sıra Dağları 'nın büyük bir bölümü Rize şehri sınırları içerisinde; küçük bir kısmı da Artvin şehri sınırları içerisinde bulunmaktadır. Kaçkar dağları doğal güzellikleri sebebiyle milli park olarak korunmaktadır. Dağların en yüksek noktası 3932 metre yüksekliğinde olan Kaçkar Kavrun Dağı 'dır.

Resim
Kaçkar Dağları Milli Parkı
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.