Beyaz Kod ne anlama gelir? Beyaz Kod nedir?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Beyaz Kod ne anlama gelir? Beyaz Kod nedir? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Beyaz Kod ne anlama gelir? Beyaz Kod nedir?

Mesajgönderen taNGo » 01-08-2018 10:40

Beyaz Kod nedir? Beyaz Kod ne demek?

✔️ Özellikle hastaneler ve sağlık kuruluşlarında adı duyulan Beyaz Kod, doktor v.b. sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti önlemek için kullanılan bir sistemdir. Şiddete maruz kalan sağlık çalışanları beyaz kod sistemi üzerinden başvuru yaparak hukuki yardım alabilir ve süreci takip edebilir. Acil durumlarda bakanlıkça belirlenen bir personel ve güvenlik güçlerinden oluşan beyaz kod müdahale ekibi olay yerine en kısa zamanda ulaşması sağlanır.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.