Kambura nerededir? Kambura nerenin ilçesi?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Kambura nerededir? Kambura nerenin ilçesi? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Kambura nerededir? Kambura nerenin ilçesi?

Mesajgönderen taNGo » 23-06-2018 14:53

Kambura ilçesi nerede? Kambura nereye bağlı?

✔️ Severek izlenen Şahsiyet adlı dizide adından sıkça bahsedilen Kambura ilçesi gerçekte Türkiye'de ve Dünya'nın hiç bir yerinde yoktur. Kambura, dizideki senaryo gereği oluşturulmuş hayali bir yerdir. Ayrıca dizide Kambura diye bahsedilen ve çekimler yapılan yer ise Bursa'nın Gölyazı ilçesidir. Dizi'nin başrol oyuncusu Haluk Bilginer'in canlandırdığı Agah Beyoğlu karakterinin geçmişte çalıştığı Kambura Adliyesi ise yine hayali bir yer olup, Adliye olarak gösterilen yerin çekimleri Bursa'nın Gölyazı ilçesinde yapılmaktadır.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron