Dünya Çevre Günü ne zaman?

Yazar: »


Soru - Cevap forumunda bulunan Dünya Çevre Günü ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Dünya Çevre Günü ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 04-06-2018 17:35

Dünya Çevre Günü hangi gün? Dünya Çevre Günü ne zaman kutlanır?

✔️ Dünya Çevre Günü 5 Haziran tarihinde kutlanır. Ayrıca ülkemizde 5 - 11 Haziran tarihleri arası Çevre Koruma Haftası olarak kutlanır. Çevre Koruma Günü ve Çevre Koruma Haftasında su, hava, toprak kirliliği gibi başlıca çevre sorunları ele alınır. Halka gazete, radyo, televizyon gibi bir çok yayınlarda çevre kirliliği ve önlemleri ile ilgili yazılı, görsel bilgiler verilir. Ayrıca okul gibi eğitim kurumlarında öğrencilere çevrenin nasıl korunacağı ile ilgili eğitici bilgiler verilmektedir.

Resim
5 Haziran Dünya Çevre Günü
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.