ÖSS sınavı kaldırılsın mı?

Genel ve güncel anketler.

ÖSS sınavı kaldırılsın mı?

Evet
78
74%
Hayır
28
26%

Toplam oy: 106

Kullanıcı avatarı
mojjo
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen mojjo »

kardırılması uzun sürer nedenide öss yi kaldırınca üniversiteler nasıl öğrenci alacak büyük bir karmaşa olur ... bide bizim eğitim sistemimiz çok karışık bürokrasi oyunları oynanıyor.... bence kaldırılmaz ama iyileştirilse daha iyi olur.
küçük piyon herşeyini feda edebilir ama büyüyüğünü feda edemez
Kullanıcı avatarı
kubradener
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen kubradener »

öss ye çalışan bir magdur olarak tüm kalbimle gücümle ruhumla bedenimle EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

sonsuza kadar kaldırılsın hatta. hatta bir daha hiç adı bile geçmesin. ama bunun yapılması için üniversitelerin liseler kadar çoğalması lazım ki herkes üniversiteye gidebilsin. bu çok gereksiz birşey. üniversiteler kalite kalite olmalı ve diploma notuna göre öğrenci almalı.yani diyelim diploma notu iyi olanlar a üniversitesine giderken diploma notu düşük olanlar d üniversitesine gitmeli ve daha yoğun bir eğitim almalı. insanların okuyabilmesi öğrenim görebilmesi 3 saatlik bir sınava bağlanmamalı bence. stres ve gerilimden başka bir işe yaramıyor.
Makinist1923
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Makinist1923 »

Eger Saglam Bir İlk ögretim Ve Lise Egitimi Yapılırsa,Eş Dost Sayesinde Sınıf Geçme olmaz ise Zaten Otomatikmen Öss'ye Gerek Kalmaz
[img]http://img129.imageshack.us/img129/2341/svsi7.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

farketmez ki. öss kaldırılırsa o tiplerin düşük diploma notları sayesine yine gidecekleri ona göre bir üniversite olur. evet bu konuda haklısın ilk ve ortaöğretimde senin bahsettiğin konudaki denetim sıklaştırılmalı. haksızlık ta ortadan kalkabilir böylece...
Kullanıcı avatarı
appen_dage
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen appen_dage »

kaldırılmasın bence okumak isteyenler kazanıyoo zaten ?
Matalien
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Matalien »

Ben size çözümü söyleyeyim.Bu işin tek çözümü meslek lisesidir.
Kullanıcı avatarı
Sahaf
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Sahaf »

Bu Büyük Sınavları Pek Anlayamıyorum..Nedeni Mi ? Bu Sınavlarda Normal Sınav Gibi Girer Yerine ÖSS Sınavı Kazanamassam Ailem Hayal Kırıklığına Uğrar..
Hayatım Kararır Dercesine Giriyoruz Bu Şekilde de Psikolojimiz Bir Hayli Sarsılmış Oluyor..Normal Bir Sınav Gibi Girsek Belkide Netlerimiz Daha İyi Gelebilir.. :wink: