Kasko yaptırmalı mı?

Genel ve güncel anketler.

Kasko yaptırmalı mı?

Evet
35
61%
Hayır
14
25%
Kararsız
8
14%

Toplam oy: 57

Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Kasko yaptırmalı mı?

Mesaj gönderen taNGo »

Araç kaskosu konusunda bir çok kişi farklı şeyler söylüyor. Kimileri çok pahalı olup kasko yaptırmadığını, kimileri ise kaskosuz aracını bile çalıştırmayacağını söylüyor. Ayrıca kasko ya da sigorta şirketleri çeşitli kasko paketleri sunuyor ve bu paketlerin arasında fiyat farkı olabiliyor. ör: full kasko, normal kasko gibi.. Bunun dışında kasko ya da sigorta şirketleri arasında rekabete dayalı indirimler de oluyor.

Aracı olmayanlarda bu ankete cevap verebilir. Sizce kasko yaptırmalı mı?
Dreams
remixindir
New Friend
New Friend
İletişim:

Re: Kasko yaptırmalı mı?

Mesaj gönderen remixindir »

Yaşadığınız yere Yaşınıza ve Araç kullanım Oranınıza Bağlı ben ufak bir kasabada yaşıyorum yeni arabama 3 senedir kasko yaptırmadım. İki kez Kaza yaptım :) Allah'tan Suç karşı taraftaydıda ekonomik yönden zarar görmedim yani iyikide yaptırmamışım dedim.
Kullanıcı avatarı
berkoo
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen berkoo »

Kasko yaptırılmalı tabiki..ancak kasko şirketleri çok iyi araştırmalı...sözleşmeler çok iyi okunmalı..Sözleşmede yazılan o küçük yazılar sonra başınıza iş açabilir..
Kullanıcı avatarı
SarhoS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen SarhoS »

berkoo yazdı:Kasko yaptırılmalı tabiki..ancak kasko şirketleri çok iyi araştırmalı...sözleşmeler çok iyi okunmalı..Sözleşmede yazılan o küçük yazılar sonra başınıza iş açabilir..
Bahsettiğin sözleşmeler anlayabilecek bir dil ile yazılmıyor ki; okusan da boş ;)

Anket konusuna gelince; kasko yaptırılmalı kesinlikle. Pahalı olabiliyor (aracın model ve motor gücü ile yaşanılan yerin genel trafik durumuna göre) ama hasarsız kullandıkça kasko yenilendiğinde indirim yapılıyor :captain:
Sıradan Türk genci..
Kullanıcı avatarı
srdardmir34
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen srdardmir34 »

Kazadan önce yaptırılmamalı dersiniz ama kazadan veya başka bir muhabbetten sonra keşke yaptırsaydım dersınız :D :D