Kasko yaptırmalı mı?

Yazar: »

Genel Anketler forumunda bulunan Kasko yaptırmalı mı? konusunu görüntülüyorsunuz...

Genel ve güncel anketler.

Kasko yaptırmalı mı?

Evet
32
63%
Hayır
12
24%
Kararsız
7
14%

Toplam oy : 51

Kasko yaptırmalı mı?

Mesajgönderen taNGo » 17-01-2012 21:08

Araç kaskosu konusunda bir çok kişi farklı şeyler söylüyor. Kimileri çok pahalı olup kasko yaptırmadığını, kimileri ise kaskosuz aracını bile çalıştırmayacağını söylüyor. Ayrıca kasko ya da sigorta şirketleri çeşitli kasko paketleri sunuyor ve bu paketlerin arasında fiyat farkı olabiliyor. ör: full kasko, normal kasko gibi.. Bunun dışında kasko ya da sigorta şirketleri arasında rekabete dayalı indirimler de oluyor.

Aracı olmayanlarda bu ankete cevap verebilir. Sizce kasko yaptırmalı mı?
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster

Re: Kasko yaptırmalı mı?

Mesajgönderen remixindir » 04-02-2012 01:57

Yaşadığınız yere Yaşınıza ve Araç kullanım Oranınıza Bağlı ben ufak bir kasabada yaşıyorum yeni arabama 3 senedir kasko yaptırmadım. İki kez Kaza yaptım :) Allah'tan Suç karşı taraftaydıda ekonomik yönden zarar görmedim yani iyikide yaptırmamışım dedim.
remixindir
New Friend
New Friend

Mesajgönderen berkoo » 12-02-2012 14:49

Kasko yaptırılmalı tabiki..ancak kasko şirketleri çok iyi araştırmalı...sözleşmeler çok iyi okunmalı..Sözleşmede yazılan o küçük yazılar sonra başınıza iş açabilir..
Kullanıcı avatarı
berkoo
New Friend
New Friend

Mesajgönderen SarhoS » 27-11-2012 23:11

berkoo yazdı:Kasko yaptırılmalı tabiki..ancak kasko şirketleri çok iyi araştırmalı...sözleşmeler çok iyi okunmalı..Sözleşmede yazılan o küçük yazılar sonra başınıza iş açabilir..

Bahsettiğin sözleşmeler anlayabilecek bir dil ile yazılmıyor ki; okusan da boş ;)

Anket konusuna gelince; kasko yaptırılmalı kesinlikle. Pahalı olabiliyor (aracın model ve motor gücü ile yaşanılan yerin genel trafik durumuna göre) ama hasarsız kullandıkça kasko yenilendiğinde indirim yapılıyor :captain:
Sıradan Türk genci..
Kullanıcı avatarı
SarhoS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen srdardmir34 » 30-06-2017 09:06

Kazadan önce yaptırılmamalı dersiniz ama kazadan veya başka bir muhabbetten sonra keşke yaptırsaydım dersınız :D :D
Kullanıcı avatarı
srdardmir34
Quick Friend
Quick Friend

Dön Genel Anketler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.