Hangi Renkte Doğdunuz....??

Yaşanmış düşündürücü ve duygulandığımız yazılar.
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Hangi Renkte Doğdunuz....??

Mesaj gönderen turunculum »

25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ KIRMIZI

5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ TURUNCU

15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ SARI

26 TEMMUZ - 4 AGUSTOS PEMBE

5 AGUSTOS - 13 AGUSTOS MAVİ

14 AGUSTOS - 23 AGUSTOS YEŞİL

24 AGUSTOS - 2 EYLÜL KAHVE

3 EYLÜL - 12 EYLÜL TURKUAZ

13 EYLÜL -22 EYLÜL BEJ

23 EYLÜL ZEYTIN YEŞİL

24 EYLÜL - 3 EKİM MOR

4 EKİM - 13 EKİM LACİVERT

14 EKİM - 23 EKİM GÜMÜŞ

24 EKİM - 11 KASIM BEYAZ

12 KASIM - 21 KASIM ALTIN

22 KASIM - 1 ARALIK KREM

2 ARALIK - 11 ARALIK GRİ

12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE

22 ARALIK NEFTİ

23 ARALIK - 1 OCAK KIRMIZI

2 OCAK - 11 OCAK TURUNCU

12 OCAK - 24 OCAK SARI

25 OCAK - 3 ŞUBAT PEMBE

4 ŞUBAT - 8 ŞUBAT MAVİ

9 ŞUBAT - 18 ŞUBAT YEŞİL

19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT KAHVE

1 MART - 10 MART TURKUAZ

11 MART - 20 MART BEJ

21 MART SİYAH

22 MART - 31 MART MOR

1 NİSAN - 10 NİSAN LACİVERT

11 NİSAN - 20 NİSAN GÜMÜŞ

21 NİSAN - 30 NİSAN BEYAZ

1 MAYIS - 14 MAYIS MAVİ

15 MAYIS - 24 MAYIS ALTIN

25 MAYIS - 3 HAZİRAN KREM

4 HAZİRAN - 13 HAZİRAN GRİ

14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN KESTANE

24 HAZİRAN GRİ

KIRMIZI

Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. insanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

MOR

Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değisir.

KREM

Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

BEJ

Sakindir, ama hemen strese girebilir. Ilişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalıskandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadasları için her türlü fedakarlığı yapar.

NEFTi
Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalısır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.

GÜMÜŞ

Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay ögrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

GRi
Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Baskalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

BEYAZ

Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

YEŞiL

Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

SiYAH

Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

ALTIN

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. Insanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. Ilişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

ZEYTiN YEŞİLİ

Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Siddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak durur. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

PEMBE

Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalısır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düsüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

KAHVE

Hareketli ve sportiftir. Baskalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. Ideal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

SARI

Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. insanlara güvenir, iliskilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

MAVi

Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

KESTANE

Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

LACiVERT

Dikkat çekici, zevkli, yasamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

TURUNCU

Sorumluluğu ve uyumlu iliskiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak dogru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

TURKUAZ

Duyguları aniden ve kolay değisebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

zeytin yeşili... çoğu uyuyo
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

hayret sen benm mesajıma birsey demedin :) çok mutlu oldum bak :)

zeytin yesili demek güzel renk
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

hangi mesajına ne diycektim ki. bu tip şeyler ilgimi çeker,burçlar renkler falan... sana bir garezim yok, senin varsa bilemem. hoşuma giden bir başlık yorum yaptım
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

yok 4 mesajmada ters tepki verdin de dedim ne yaptım :)
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

benimki kırmızı çıktı :)
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

sana çok kırmızı çok yakışıyor:)
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

yo ters tepki vermedim sadece uygun cevap verdim. söylediklerine verilebilecek başka cevaplar yoktu. sana garezim falan olduğunu düşünme öyle birşey yok. senin söylediklerinden en başta esas ben öyle sandım senin bana garezin olduğunu düşündüm, senin de bana garezin yoksa sorun da yok. :)
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

sana çok kırmızı çok yakışıyor:)
neden bu kadar yakışıyor acaba kırmızı bana
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bilmem