Ethernet kartı ''Kod 10 Hatası''

Yazar: »

Sürücüler forumunda bulunan Ethernet kartı ''Kod 10 Hatası'' konusunu görüntülüyorsunuz...

Biglisayar donanımı ile ilgili sürücüleri ya da driverlerı bu forumdan sorabilir ve paylaşabilirsiniz.

Ethernet kartı ''Kod 10 Hatası''

Mesajgönderen sitellione » 07-09-2014 00:15

Bilgisayarımı 1 gün önce sağlam bir şekilde kapatmıştım. Bugün açtığımda internete giremedim ve ağ bağlantılarıma baktığımda boş bir görüntüyle karşılaştım. Aygıt yöneticisine girdiğimde ethernet kartım soru işaretliydi, hatayı internette araştırdım gerekli çözümleri yaptım fakat sonuca ulaşamadım. Çözüm olur diye format da attım ama nafile. Yardımlarınız bekliyorum...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Paylaş:
sitellione
New Friend
New Friend

Re: Ethernet kartı ''Kod 10 Hatası''

Mesajgönderen taNGo » 08-09-2014 00:40

Ekran kartınızın sürücüsünü şu adresten güncelleyin: http://www.realtek.com.tw/downloads/dow ... wn=false#1

İndirme işlemini başlatmak için WinXP and Server 2003 Auto Installation Program (SID:1669854) satırının devamındaki US1, HK1, US3, UK1, CN ya da US2 den birisini seçin.

İndirme tamamlandıktan sonra dosyayı açın ve kurulum yönergelerini izleyin.
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster

Dön Sürücüler

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.