ekran kartı yardım

Yazar: »

Sürücüler forumunda bulunan ekran kartı yardım konusunu görüntülüyorsunuz...

Biglisayar donanımı ile ilgili sürücüleri ya da driverlerı bu forumdan sorabilir ve paylaşabilirsiniz.

ekran kartı yardım

Mesajgönderen 16321632 » 06-05-2009 13:31

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

bu siteden ekran kartını ğüncelemek için hangisini indircem ve nerden öğrencem
:angry: :wallbash: :offtopic: :censored: :evil:
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
16321632
Quick Friend
Quick Friend

Mesajgönderen 16321632 » 06-05-2009 13:53

herkez anlaşmış sanki benim yazdım yoruma kimse cevap vermemek için
Kullanıcı avatarı
16321632
Quick Friend
Quick Friend

Mesajgönderen QhuTSaL » 07-05-2009 18:21

yha bende de sorun var ekran kartının modelini falan bulmam lazm :S Sen yine sitede Driver lere bak kardeş orda bulabilirsin belki
QhuTSaL
New Friend
New Friend

Mesajgönderen cakalcan » 24-05-2009 20:31

bilgisayarınızda olan donanımları ayrıntılarıyla ve driverlerini güncellemek için adreslerini veren bir program olan everest ultimate editon diye bir program var onu sitede aratın indirin kurun bilgisayarınıza orda bigisayarınızın tüm donanımlarını inceleyebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
cakalcan
New Friend
New Friend

Dön Sürücüler

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.