en çok korktuğunuz olay?

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Doğa üstü varlıkların filan olması lazım. Favorim hayaletler ruhlardır. Tabii ani olaylardan korkarım.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
tasmanyaaa
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen tasmanyaaa »

yaw geçen gece su içmeye kalktm.tam içyorım,omzuma biri elini koydu.ilk bakmak istemedim korkumdan.sora kafamı bi çewirdm bembeyaz bişi suratı acaip,gözleri kısık falan.tabi bnde doğal olarak bi çığlık kopardm...üstüne bide o beyaz şey bağırdı.ışığı açınca anladmki bni korkutan,beyaz gecelşikli ananemmiş:)))
[b]sewemedim kimseyi içimdeki sen gibi...[/b]
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Arkadaşımda kalıyordum bir keresinde evde kimse yoktu salona yer yatağı atmıştık geç saatte yattık biranın da tesiri ile hafif loş bir durumdaydık tam karşımızda uzun karanlık koridor vardı dur şunu korkutayım düşüncesiyle kelime oyunları yapmaya başlamıştım "lan olm şimdi şu karanlıktan bembeyaz cübbeli biri gelse bize doğru" falan diye başta güldük falan sonra hakikaten birisi her an ordan gelebilecekmiş gibi bir durum olmuştu anlık böyle bir anda çıkacak sanmıştık güzeldi ama :)
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

gecen sene karabasan denen seyi yasamistim, vucudumun hic bir bolgesini oynatamadigim gibi, uzerimde inanilmaz bi agirlik ve kulagimda acayip yuksek seste bi ciglik vardi, hareket edememek we o ciglik sesi kafayi yedirticek gibiydi, korkmustum
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.