ben yaşadım bunu!

Yazar: »

Gizli Gerçekler forumunda bulunan ben yaşadım bunu! konusunu görüntülüyorsunuz...

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.

ben yaşadım bunu!

Mesajgönderen dilara » 28-06-2005 18:45

bu benim başıma gelmiş bi olay arkadaslar...şimdi arkadaslar we analar olmak üzere bi tatile çıkmıştık..çeşmeye gitiik..gece bütün arkadaslar aynı odada toplandık..(bu grup karışık kızlı erkekli)..gece otelin hawuzbaşına indik..hawuzun etrafı nası karanlıktı war ya ne biçim otelse artık ışıklandırma yok gibi bişi...hawuzun yanndaki merdiwenlerden inice kumsala warıosun...işte bide inmek için asansör war...hernese biz sbah hawuza girerken çok güürltü yaptık die orda çalışan bekçi gibi biri bize kızdı...o yusden o asansör hakıkında bize hep yalanlar uıydurdu..mesela otelin alında yatır warmış yaşlı bi adam byaz sakkalıı geceleri kumsalda geziomuş..asansörde falan..
sora işte biz arkadslarla gece indik aşaıı hawuzun oraya..ne işiniz war demein işte macera arıoruz...sora biz indik ama nassı tırsıoruz böle..we bu olay böle sonbaharda falan olduu..ama biz o hawada bile hawuza girdik biras manyaızz...kimnsecikler yok sailde otelde zatn fazla müşteri yokk..bi anda asansör açıldıı..içerden acaipp güçlüü bi ışık saçıldı sanki içerde çok parlak biri war gibiydi..we 2 sanie içinde kapandı we inanılmaz bi hızla geri indi...biz çığlıklarla odamıza geri kaçtık..zaten otelde hep bizi ürpertebn bişi wrdı..bana inanabilirsinz çnk bnm kadar korkaı yoktr..... :cry: :(
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
dilara
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen salimcan22200 » 29-06-2005 15:35

bence bi psikologa danis iyi gelir daha sonra telafisi olmayacak davranislarda bulunabilirsin
Did My Time
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen EcCeNtRiC » 29-06-2005 15:42

adam size psikolojik baskı yapmı$ etkisi aLtında kaLmı$sınız i$te..
*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen Zen » 29-06-2005 15:52

;) adam bilerek yapmistir onu, sizi korkutmak icin :D
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen ComiC » 29-06-2005 16:43

walla kendi girmiştir asansöre güçlü bir fener yakmıştır üstünüze korkutmuştur
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen dilara » 30-06-2005 21:54

yaa dalga geçmein yaa....fener olayı falan imksansız çnk asansörün etrafı camdan yane öle bişi olsa gözükmez mi...?????.....adam bizi korkuttu ewet ama başından beri bizde bi ürperti wardı aslında!!!! :oops:
Kullanıcı avatarı
dilara
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen Zen » 30-06-2005 22:58

boyle gizli gucler, doga ustu seylerde olabilir, kim bilir aslinda :wink: korkma hadi gecti gitti, seni burda korkutan olmaz isikla misikla fenerle felan :D
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen PsychopathiCaT » 30-06-2005 23:40

Kedidir Kedi :) :)
I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen Zen » 01-07-2005 00:18

kediler hep urkutucudur zaten, uyuz pis bitli yaratiklar, bas kuyruklarina yamulsunlar :evil:
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen dilara » 01-07-2005 15:13

kedilereee laf etmein yaww..onlar tatlı wralılar..yalar onlarrr :lol:
Kullanıcı avatarı
dilara
Slow Friend
Slow Friend

Sonraki

Dön Gizli Gerçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.