bacak basketi

Yazar: »

Gizli Gerçekler forumunda bulunan bacak basketi konusunu görüntülüyorsunuz...

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.

bacak basketi

Mesajgönderen sokakkedisi_211 » 04-06-2006 11:08

Arkadaşlar bir video var bilmiyorum daha önce izlediniz mi, gençler basketbol oynarken içlerinden bir tanesi öyle bir zıplıyor ki potaya bacağı takılıyor. Çok ilginç geldi bana...
s:o:k:a:k:k:e:d:i:s:i
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend

Mesajgönderen cihanka » 04-06-2006 11:12

zavallı çocuk acdım ona şimdi. ötekiler de hiç bakmıyolar ona. ayıp ya
cihanka

Mesajgönderen argetlam » 23-06-2006 18:09

yalnız çocuktaki de büyük başarıı acaba zıplarken ben bu potadan geçebilirim diye mi düşündü zuhaha...
ѕüтℓü çαу
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

kendiözü

Mesajgönderen fahrettin1949 » 25-12-2008 16:09

dış dünyayı tanımak için önce kendi iç dünyamızı tanımalıyız
fahrettin1949
New Friend
New Friend

Dön Gizli Gerçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.